כותרת
> C;
1/1

לחשב בקלות ובמהירות את כל מה שצריך בחיי היומיום

כרמיאלי פורסם: 31.01.22 , 12:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לחשב בקלות ובמהירות את כל מה שצריך בחיי היומיום

אין מי שהחיים שלו לא עמוסים וגדושים בסוגים שונים של חישובים ותרגילים בחשבון. תמיד יש מה לחשב, תמיד צריך לבדוק אחוזים ותמיד יש מה לבדוק שקשור בחשבון ובביצוע תרגילים. אם עד לפני כמה שנים על גבי כל שולחן היה מחשבון הרי שכיום בעידן הדיגיטל ורשת האינטרנט זה הרבה יותר פשוט בעזרת אפליקציות או אתרים ייעודיים כמו למשל האתר של מחשבון בקליק. שם לא רק אפשר לבצע תרגילי חשבון בקלות ובמהירות אלא גם למצוא מחשבונים ספציפיים שמציעים תרגילים קבועים שכל אחד יכול או צריך להיעזר בהם במהלך יום שגרתי בחיים שלו. כך למשל אפשר למצוא מחשבונים של שעות עבודה, חישובי מע"מ שהם אחוז קבוע ואין זה פשוט לחשב אותם וכמובן המרת מידות במגוון רחב של תחומים.

מה עוד אפשר כיום לחשב בקלות ובמהירות

כאמור, אין זה פשוט לבצע חישובים כאלה ואחרים, בעיקר כאשר מדובר באחוזים, בכפולות של מספרים לא עגולים או בתרגילים של מספרים עם ספרות מימין לנקודה העשרונית. דוגמא טובה ויומיומית היא מחשבון דלק שבו אפשר להזין את מספר הקילומטרים הרצויים לנסיעה, את המחיר לדלק (בחלוקה נוחה למחיר השונה בין שירות עצמי לשירות מלא) ואת ההערכה שיש לנהג אודות כמות הקילומטרים שהוא נוסע לפני שהוא צריך שוב למלא דלק באוטו. המחשבון ייתן לו תשובה מדויקת של מחיר שהוא ישלם ובבואו לתחנת הדקל אכן הוא יראה שהמחשבון, גם אם לא נתן את המחיר המדויק – נתן הערכה קרובה מאד שהרבה יותר קל להסתמך עליה. כך אפשר להיערך לקראת הוצאה של כסף מהכספומט או להוסיף את ההוצאה לתקציב החודשי או השבועי. לכל אחד יהיו שימושים אחרים ממחשבון הדלק ומהתרגילים השונים שעליו לבצע ולחשב מדי יום.

אתר של מחשבונים – הנוחות והפשטות

נגמר הזמן שבו צריך או אין ברירה לחשב תרגילים שונים בעזרת דפים ולא רק לשבור את הראש אלא להסתכן בטעות שבגללה ייתכן ותהיה טעות נגררת בחישובים אחרים שיבואו לאחר מכן. בעזרת אתר המחשבון בקליק, שאפשר לגלוש אליו גם דרך המחשב וגם דרך הטלפונים הניידים – אפשר להגיע בקלות לכל תרגיל ולכל חישוב, קל או מסובך כאחד וכך לדעת שתוך מספר שניות מקבלים את התוצאה הטובה ביותר, המדויקת ביותר וזו שאפשר יהיה להסתמך עליה גם הלאה, לשלב אותה בקבצי אקסל, למשל, שיש בהם נוסחאות חשובות ובאופן כללי המחשבון בקליק הוא בעצם מחשבון רגיל – רק שהוא מקוון ולא פיזי ומונח על שולחן. כך תוך כדי שיחה אפשר לבצע תרגיל כזה או אחר, לקבל את התוצאה הדרושה ולהמשיך בשיחה בלי להתעכב או לעכב את האנשים האחרים.