כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

לימודי עיצוב פנים – תחביב שהוא קריירה

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 24.07.19 , 10:33ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בין אפשרויות העבודה בשוק, ישנן קריירות שדורשות חוש אסתטי, טעם טוב והבנה של יופי. לימודי עיצוב פנים חושפים את הסטודנטים לתחומים כגון ריצוף, ארכיטקטורה, חיפוי, טקסטיל, ריהוט ועוד. תוך כדי שהם נחשפים לאלו, נלמדים גם חומרים ומרקמים, טקסטורות ושילובים ביניהם יחד עם צבעים, דגמים ועוד. קורס עיצוב פנים פותח את הראש לשיח על צרכים אישיים, חלומות עיצוביים וטעם אישי וכיצד לשלב את אלו עם העקרונות המקצועיים שלומד הסטודנט במהלך הקורס.

לימודי עיצוב פנים – למה לי?

  • כדי להפוך את התחביב לקריירה – לימודי עיצוב פנים יתאימו לכל מי שבמשך שנים מצא עצמו עוסק תכופות בשדרוג ושינוי החלל בביתו, מקום עבודתו ואפילו בבתים של הקרובים אליו. כשרון טבעי הוא נפלא, אך לא תמיד מספיק בשביל להפוך אותו לקריירה. ללמוד עיצוב פנים באופן מקצועי ייתן לכם את התעודה לה אתם זקוקים בכדי להיתפס כאמינים בעיניי הלקוחות העתידיים שלכם. בואו ללמוד כיצד להפוך את התחביב האהוב עליכם לקריירה משגשגת!
  • כדי להרחיב את האופקים – אם כבר יש בידיכם כשרון ותשוקה לתחום עיצוב הפנים, בעזרת לימודי עיצוב פנים תוכלו לקבל כלים מקצועיים, ייחודיים וחשובים שבעזרתם תוכלו להפוך כל חלל ומרחב ולבצע בו שדרוגים. תלמדו שאין צורך להגזים כדי לשנות; גם צבע חדש ואפילו שינוי זווית הריהוט, יוכלו לחולל פלאים במקום. והרי רק ביננו, גם אם תחליטו שלא לעסוק בתחום בסופו של דבר, לפחות הרווחתם כלים שיעזרו לכם לחסוך בעתיד.
  • לחסוך לעצמכם כאב ראש – עוברים לדירה חדשה ולא מרוהטת? קניתם בית בשעה טובה? במקום לחפש אחר מעצב מקצועי שייתן את דעתו בעיצוב המרחב הפרטי שלכם, תוכלו לעשות את כל העבודה בעצמכם ולחסוך לעצמכם את החיפושים! הידע המקצועי שקיבלתם במסגרת לימודי עיצוב פנים יסייע לכם להפוך את הבית החדש שלכם לפינה החלומית שתמיד רציתם.
  • מקצוע מבוקש – כל אחד מעוניין שביתו יהיה מעוצב ומיוחד, כזה שיגרום ללסת האורחים שלו ליפול לרצפה. אבל לא כולם נולדו מעצבים מקצועיים, ורבים פונים לעזרתם של מומחים שיסייעו להם להגשים את החלומות הללו. קורס עיצוב הפנים יפתח בפניכם דלת לתחום שבו העבודה לא נגמרת!
  • ידע נוסף – אם הנכם עוסקים בתחום הנדל"ן, האדריכלות ותחומים דומים נוספים והנכם מעוניינים להרחיב את הידע שלכם, מומלץ לכם להצטרף לקורס עיצוב פנים. זאת מכיוון שאיש מקצוע שבידו וותק וניסיון רבים בתחומים החופפים זה לזה, יוכל להעניק ללקוחותיו שירות איכותי הרבה יותר.

איפה לומדים?

לימודי עיצוב פנים מוצעים על ידי שורה ארוכה של מוסדות גבוהים; לכל אחד תכנית לימודים אחרת וכל אחד טוען להיות בית הספר הטוב ביותר בתחום. לכם מומלץ לחקור ולבחון היטב את כל המקומות שעשו עליכם את הרושם הטוב ביותר, וקיבלו את מרב ההמלצות מסטודנטים מהעבר.