כותרת
> C;
1/1
רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

למה עליכם להשקיע מחשבה בבחירת שמות לבנים

כרמיאלי רוחניות, מיסטיקה ותחזיותפורסם: 26.06.19 , 08:15ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מזל טוב, אתם בהריון. בשלב מסוים יהיה עליכם להתחיל לחשוב על בחירת השם לילד שיגיע בקרוב. בחירת שמות לבנים ובנות אינה עניין של מה בכך, על ההורים להשקיע מחשבה יתרה בבחירת השם. הסיבה היא ששמו של אדם ילווה אותו לכל אורך חייו; שמות מיוחדים מידי עלולים להוות בעיה לאדם והוא יצטרך למצוא את עצמו מתעסק בלהסביר את עצמו, מה שעלול לפתח תסביכים רגשיים כאלו ואחרים. זהו רק קצה המזלג, שבגינו על ההורים לחשוב היטב על בחירת השם ולא להיכנע לטרנדים מהר מידי.

טיפים לבחירת שמות לבנים ולבנות

איך בוחרים שמות לבנים ועל מה צריך לחשוב? למען האמת ישנם זוגות הורים שיודעים בדיוק מהו השם המושלם עבור הבן או הבת שיוולדו בקרוב. ובכל זאת, ישנם מספר דגשים שכדאי לקחת בחשבון כשבוחרים שם לילד:

  • על שמו של אדם יקר – ייתכן מאוד שההורמונים של ההיריון מעלים זיכרונות מהימים שסבא או סבתא היו מכינים מטעמים כאלו ואחרים. ובכן, במקרה זה לרוב מדובר בשמות מיושנים מעט. ההמלצה היא להצמיד את השם הנ"ל כשם נוסף.
  • תתייעצו – יש כל כך הרבה שמות לבנים בים וכל כך קשה לבחור! מדוע לא להתייעץ עם מביני עניין? אם אתם מאמינים או מעוניינים באסמכתא לשם שבחרתם, ישנם מספיק אנשי מקצוע שישמחו לייעץ ולסייע לכם להחליט מהו השם המושלם.
  • חוויה אישית – ישנם שמות שנולדים מתוך חוויה. קחו לדוגמא את השם "נועם", אם בזמן ההיריון החוויה הייתה חיובית, ריקה מכאבים ואי נוחות מיותרת, ייקרא הילד בשם זה! היו דברים מעולם וימשיכו להיות. כל דבר שייתן לנו השראה לשם מוצלח הוא כנראה מבורך!
  • ברכות לילדים – יש כאלו שאומרים ששמו של הילד יעניק לו אנרגיות תואמות בעתיד. השם "נועם" הוא דוגמא נהדרת גם כאן, שכן אנו מאחלים לילד חיים נעימים ושלווים, מלאים בהצלחות.
  • אל תיפלו לטרנדים – טרנדים כמו טרנדים, הם באים והולכים. השתדלו לחשוב היטב על השם העתידי ואל תתנו לעצמכם ליפול לטרנדים שסביר להניח שייעלמו עוד לפני שתספיקו להגיד "ריי" או "סקיי". אם אתם בטוחים לחלוטין שהשם שחשבתם עליו הוא זה שאתם מעוניינים בו, לכו על זה! אבל רק לאחר ששקלתם הכל בכובד ראש. שמות לבנים ושמות לבנות יוכלו לקבוע את עתיד הילדים, וזיכרו שמדובר במשהו שילווה את הילד כל חייו.

תפתחו את הראש

אם נמאס לכם לשמוע המלצות מאחרים שבטוחים שהשם שהם בחרו הוא הטוב ביותר, הכינו לעצמכם כוס קפה טוב ופתחו את המחשב. קיימים אתרים נפלאים המציעים לקסיקון שמות עצום! מעבר קצר על אתרים אלו יסייע לכם למצוא שמות לבנים שלא הכרתם או שלא חשבתם עליהם בעצמכם. ומי יודע, אולי דווקא מהפעולה הספונטנית הזו תבוא הישועה?