כותרת
> C;
1/1
חדשות

לנוכח העלייה בתחלואה, הכניסה לפארקים ולמגרשי הספורט בעיר, תותר רק לתושבי העיר

כרמיאלי חדשותפורסם: 15.09.20 , 08:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: אייל מןצילום תמונות: אייל מן

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, "לנוכח העלייה בתחלואה, הכניסה לפארקים ולמגרשי הספורט בעיר, תותר רק לתושבי העיר ותיאסר כניסתם של מי שאינם מתגוררים בעיר"

לנוכח העלייה בתחלואה ומתוך דאגה לשלום הציבור, הנחה ראש העיר משה קונינסקי להתיר באופן זמני כניסה לפארקים בעיר רק לתושבי העיר ותיאסר כניסה אליהם של מי שאינם מתגוררים בעיר ואין המדובר רק לתושבים מיישובים הסמוכים לעיר, אלא באופן גורף!

משה קונינסקי , "כיו"ר אשכול בית הכרם המאגד רשויות מהאזור, לרבות המגזר הערבי, אני פועל רבות לדו קיום ואני מוחה על הניסיון של גורם כזה או אחר לייצר כותרות באמצעות פרובוקציה ודמגוגיה זולה. כראש העיר, אני מחויב לפעול לבריאות תושבי העיר שלי".

משה קונינסקי מדגיש, "אני לא איכנע לניסיונות כלשהם מצד חברי כנסת מסיעות שונות גם באמצעות פנייה ליועץ המשפטי לממשלה למנוע ממני מלקבל את ההחלטות הנכונות למען תושבי העיר ובריאותם".

ראש העיר שב וציין בדבריו, "הצבתי כמובן בראש סדר העדיפויות את המאבק בעלייה בתחלואה בקורונה ופתיחתו במשך שלוש פעמים של מתחם הבדק וסע לתושבי העיר מהווה יותר מכל את החשיבות שאני רואה בפעילות זו. אני קורא לתושבים להקפיד על הנחיות משרד הבריאות".