כותרת
> C;
1/1
אופנה, סטיילינג ואיפור

לפי מה כדאי לבחור תכשיט?

כרמיאלי אופנה, סטיילינג ואיפורפורסם: 18.08.21 , 18:54ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בין אם מדובר על גברים או נשים, ענידת תכשיטים, נחשבת לדרך נפלאה באמצעותה ניתן לקשט את הגוף. חשוב ביותר לבחור תכשיט בהתאם לפרמטרים שונים ולא תמיד לפי מראה עיניים- על בחירת תכשיט בצורה נכונה- בכתבה לפניכם.

חשוב להתחשב במבנה הפנים והצוואר

דמיינו לכם את הסיטואציה הבאה: אתם מגיעים לחנות תכשיטים, נכנסים לחנות ורואים שם תכשיט מדהים שתרצו לקנות. אין ספק כי ההיצע הרב של התכשיטים עשוי להוביל לתחושה של חוסר אונים בעת הכניסה לחנות תכשיטים, אבל לא כדאי ללכת לאיבוד אלא להתרכז במספר פרמטרים חשובים.

אין ספק כי היופי של התכשיט עשוי להיות גורם משמעותי ברכישה, אבל חשוב ביותר להביא בחשבון גם את מבנה הצוואר והפנים בעת הרכישה. במקרה בו מדובר על מבנה פנים צר, הרי לא כדאי לבחור בעגילים ארוכים אלא צמודים. נוסף על כך, יש להביא בחשבון את אורך הצוואר בבחירת שרשרת מתאימה. נשים בעלות צוואר ארוך ההמלצה עבורן היא לבחור שרשראות צמודות. לעומת זאת, נשים בעלות צוואר קצר, ההמלצה היא לבחור בשרשראות ארוכות.

חשוב לבחור תכשיט בחנויות תכשיטים מוכרות

במידה ויש התלבטות היכן לרכוש את התכשיטים, הרי חשוב ביותר לבחור תכשיטים בחנות תכשיטים מוכרת, כזאת אשר בה תוכלו לקבל אחריות על התכשיטים לאחר הרכישה. במידה ויש לכם בעיה מסוימת, יהיה ניתן להגיע לחנות במסגרת תקופת האחריות לצורך תיקון התכשיט.

חשוב לבחור את התכשיטים בהתאם לחומר הגלם

בעת רכישת תכשיטים כדאי לבחור אותם בהתאם לחומר הגלם ממנו הם עשויים. כך לדוגמא ברכישת יהלומים חשוב לוודא כי יש תעודה גמולוגית ובה ניתן לעיין בתכונות של האבן. נוסף על זאת, חשוב לוודא כי שיבוץ היהלומים נעשה בצורה מדויקת ויסודית.

איך לשמור על התכשיטים?

רובנו עונדים את התכשיטים במשך כל שעות היום ולכן כדאי להקפיד ולשמור על התכשיטים בצורה טובה ואיכותית על מנת להימנע ממצב בו יגרמו נזקים משמעותיים לתכשיטים. אם אתם רוצים לענוד את התכשיטים לתקופה ארוכה, חשוב ביותר להקפיד ולשמור על התכשיטים לאורך זמן רב ולא לגרום לכך שלא תהיה אפשרות לענוד את התכשיטים.

הנה מספר טיפים שכדאי להביא בחשבון:

הימנעות ממגע עם בושם או קרמים: חשוב ביותר להימנע ממגע של התכשיטים עם בושם או קרמים.

אחסון במקום יבש: זאת ועוד, חשוב ביותר להקפיד ולאחסן את התכשיטים במקום יבש ללא לחות- לחות עשויה לגרום נזק לתכשיטים.

מה עוד חשוב לדעת?

בין אם מדובר על שרשרת או צמיד, חשוב ביותר להביא את הפרמטרים השונים ולא להתפשר על איכות התכשיטים. טרם רכישת התכשיטים, חשוב ביותר לבחון המלצות על רשתות תכשיטים בישראל, בהן אתם מעוניינים לבצע את הרכישה. רק לאחר שתוודאו כי כל הפרמטרים מתקיימים, יהיה ניתן לרכוש את התכשיטים.