כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

לראשונה בישראל! מודל ייחודי - משמר השכונה הושק בכרמיאל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 10.12.19 , 12:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

באירוע חגיגי שהתקיים השבוע באודיטוריום בבניין עיריית כרמיאל הושק לראשונה בארץ מודל ייחודי משמר השכונה בשיתוף בין העירייה, השיטור הקהילתי ותחנת המשטרה בכרמיאל. ראש העיר משה קונינסקי , שהוביל את הקמת משמר השכונה יחד עם סגנו גיורא צ'שקין, אמר, "אני קורא לתושבים להתנדב, לסייע ולהצטרף ליחידה אשר תתרום להגברת הביטחון האישי של תושבי העיר". משה קונינסקי הודה למפקד תחנת המשטרה בעיר סנ"צ רמי חורי על שיתוף הפעולה. ראש העיר וסגנו, אף התנדבו לפעילות במשמרת הראשונה של משמר השכונה.מודל ייחודי בכרמיאל. "אני שמח על כך שלאחר היערכות מרבית, כרמיאל תהיה העיר הראשונה בארץ המשיקה את המודל החדשני והייחודי של משמר השכונה", אמר ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי באירוע השקת משמר השכונה שהתקיים באודיטוריום בבניין העירייה ושיבח את סגן ראש העיר גיורא צ'שקין האחראי על השיטור הקהילתי שדחף ופעל רבות להוציא לפועל את המיזם הייחודי. משה קונינסקי אמר, "לפני 7 חודשים ביוזמה משותפת עם גיורא צ'שקין הוצאנו פנייה לציבור להתנדב למשמר אזרחי ולשמחתנו, בחצי השנה האחרונה נרשמו למעלה מ-80 מתנדבים והצלחנו לגבש משהו ייחודי - משמר שכונה שלא קיים בארץ".

עוד אמר ראש העיר משה קונינסקי, "ביקשנו הכשרה מהירה יותר למתנדבי משמר השכונה ולשמחתי, זכינו לשיתוף פעולה יוצא מן הכלל ממפקד תחנת המשטרה בעיר רמי חורי וגיבשנו את המתווה של משמר השכונה, כאשר בשלב הראשון, הוא יכלול חמש חוליות של מתנדבים שיקיימו סיורים ברחבי העיר הן רגליים והן בניידות שיטור משותפות למשטרה ולשיטור הקהילתי ויגבירו את תחושת הביטחון של תושבי העיר".

ראש העיר משה קונינסקי גם הודה לשני מתנדבים קובי אברמוב וערן אזולאי שירכזו את כל נושא גיוס המתנדבים למשמר השכונה.

מפקד תחנת המשטרה בכרמיאל סנ"צ רמי חורי, "אני מברך על שיתוף הפעולה עם עיריית כרמיאל ורואה חשיבות רבה במשמר השכונה, שהינו פיילוט ייחודי וראשון מסוגו בארץ ואני מקווה מאוד שהוא יצליח ויהווה מודל לחיקוי לרשויות אחרות ברחבי הארץ".

לפרטים נוספים והצטרפות: ערן אזולאי 0508855582 וקובי אברמוב 0548058616

אירוע השקת משמר השכונה (צילום דוברות עיריית כרמיאל)

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי באירוע השקת משמר השכונה (צילום דוברות עיריית כרמיאל)
 
אולי יעניין אותך גם