כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

מהן מנורות ירח ולמה כל כך אוהבים אותן?

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 20.10.21 , 15:07ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יש משהו מדהים ביופיו בירח שנשקף מבעד לחלון ולא חייבים להיות חובבי חלל או מדע כדי להעריך את היופי של האור הבוקע מהכדור הזוהר שמרחף לו שם באוויר. הירח רומנטי, מסקרן, מעניין ומעלה מחשבות על עצם היקום ועל הקיום של בני האדם. אי אפשר להסתכל על הירח, גם לא במבט חטוף, ולא להתחיל לשאול שאלות או להתפעל מהיקום המופלא שמסביב. בדיוק מסיבות אלה – אפשר כיום לפנות לאתר אינטרנט כמו המימד הרביעי ולקנות מנורת לילה שנראית בדיוק כמו הירח ואפשר יהיה ליהנות ממנה בתוך חדר השינה. מדובר במלאכת מחשבת שמיוצרת על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של הדפסה תלת מימדית על גבי מנורה עגולה, מה שגורם למראה ולמגע של פני הירח כפי שהם מוכרים מתמונות או מחקרים. התוצאה – ירח קטן שזורח לו בתוך החדר ונראה אמיתית.

למה דווקא מנורת ירח?

גם מנורת הירח מרהיבה ביופייה, בדומה לגוף השמיימי שהיא נראית כמותו בדיוק. כיום אפשר להשיג מנורות ירח בגדלים שונים וגם לבחור את גוון האור הרצוי – צהוב או לבן. המנורה יכולה להיות מונחת על המדף במעמד מעץ שעליו היא יציבה ואין חשש שתיפול ואפשר גם לתלות או על הקיר או מהתקרה וכך באמת ייראה החדר כאילו יש לו ירח משלו. פני המנורה המודפסים נראים בדיוק כמו פני הירח האמיתיים וכאשר מכבים את האור כדי ללכת לישון בלילה בחושך – אין ספק שבהייה במנורת הירח היא שלב מצוין בדרך להירדמות. הגוף נרגע, המחשבה מתאווררת, אפשר להרפות את השרירים, להזיז הצידה מהתודעה את אירוע היום וכך אט אט לשקוע בשינה טובה ועמוקה. כאשר מתעוררים בבוקר עדיין אפשר ליהנות עוד כמה דקות במיטה מהאור של הירח הפרטי שבתוך החדר ולאחר מכן אט אט להתעורר ולהתחיל את היום.

למי מתאימה מנורת לילה בצורת ירח?

התשובה לכך פשוטה מאד – לכל אחד! המנורה יפה ומרשימה, היא מיוחדת וייחודית ומכיוון שלא רואים הרבה מנורות כאלה – הרי שהמנורה יכולה להיות מתנה נהדרת ומושלמת בכל מצב ולכל אדם. מי שלא אוהב לישון בחושך מוחלט אלא יעדיף מנורת לילה שתפזר אור קטן ועדין ברחבי החדר – הרי שמנורת הירח תהיה מושלמת עבורו. ילדים ייהנו להבין שהירח האמיתי נראה כמו המנורה והמבוגרים יידעו להעריך את האווירה הרומנטית והאינטימית שהמנורה משרה ברחבי החדר. בעזרת משימות של הדפסה בתלת מימד אפשר להוסיף דמויות או הקדשות על גבי פני השטח של הירח הקטן וכך להפוך את המנורה למתנה אישית, ייחודית וכזאת שמתאימה רק למי שעומד לקבל אותה. מכיוון שלא רואים הרבה מנורות כאלה – הרי שזו מתנה מושלמת כאשר מחפשים להפתיע מישהו אהוב במתנה מקורית ומעניינת.

FREEPIK