כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

מודל ניו יורק מיושם בכרמיאל!

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 28.07.20 , 09:53ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בהתאם להחלטתו של ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי , עיריית כרמיאל מתירה מתחילת השבוע למסעדות ובתי קפה להציב עוד כיסאות ושולחנות במרחב הציבורי על מנת שיוכלו להתפרנס בכבוד. משה קונינסקי , "אני וחבריי ראשי הערים והרשויות רוצים לאפשר למסעדות ובתי הקפה כמה שיותר מרחב נשימה, לכן הבאנו פתרונות לשולחן על פי 'מודל ניו יורק' הממקסם את המרחב הציבורי כדי למזער את הנזק הנגרם מצמצום מקומות הישיבה"

ראש העיר משה קונינסקי , מדגיש, "אנחנו פועלים ובהתאם למכתב ששלח יו"ר השלטון המקומי ידידי חיים ביבס בשם כל ראשי הרשויות לראש הממשלה בנימין נתניהו ולשר הבריאות יולי אדלשטיין ".

משה קונינסקי , ציין עוד בדבריו, כי החלטה זו מהווה נדבך חשוב נוסף בפעילותה של העירייה למען בעלי העסקים בעיר וכי, ההתגייסות למענם של בעלי המסעדות ובתי הקפה וציבור התושבים, תכלול: הרחבה משמעותית של אזורי הישיבה בחוץ בשטחים הציבוריים, אי תשלום על השירותים הנוספים בגין ההרחבה לתקופת החירום והקלה באזורי חניה לטובת הבאים למסעדות מתוך הבנה שאת המשבר הזה צריך לנהל באופן הגיוני". בנוסף, אמר ראש העיר משה קונינסקי , "ביקשתי מהממונה הקורונה הרשותי, שמעון גולוסינסקי , לסייר בין המסעדות בעיר ולסייע בסידור המרחב מחוץ למסעדה".

אולי יעניין אותך גם