כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

מוחמד נעמה מביא את נטפליקס לכרמיאל

כרמיאלי תרבות ופנאיפורסם: 05.09.19 , 13:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
אם לא הכרתם אז הגיע הזמן שתכירו את הערבי הכי מצחיק שהכרתם, זה שלא רואה ממטר, זה שמביא לנו לישראל ואפילו להיכל התרבות כרמיאל לא פחות ולא יותר את נטפליקס. את המופע שלו מתרגמים ל3 שפות והוא ישודר בנטפליקס ברחבי העולם. תרימו לילד שגדל בדיר אל אסד וגם עשה שירות לאומי מוחמד נעמה.
בפעם הראשונה שנחשפתי אליו היה בימי הפרנקלין , היה ליין סטנד אפ קבוע כל יום רביעי בפעם השנייה שנחקקה לי ללא ספק היה בערב סטנד אפ ב ng bar ואני זוכרת ש״נחנקתי״ מהומור של היום יום של הערבי בישראל ומה הוא צריך לעבור כל רגע כל דקה ואי אפשר להשאר אדיש.
אז מוחמד שלנו יחגוג יום הולדת 30 ביום הספיישל ב15.9 בהיכל התרבות וכמו שציינתי התוכנית מוקלטת לנטפליקס.
הכול עוד התחיל בנערות מכיתה ט היה בתאטרון דו קיום בכרמיאל ושם לראשונה גילה את האהבה לבמה וגם נחשף לתרבות הישראלית והתחבר.
מה שמניע אותו זה החזון לבנות את התאטרון מועדון סטנד אפ יהודי ערבי הראשון בארץ. בדיר אל אסד.
לא פחד לציין שאם היה ראש ממשלה היה מחייב את כל הערבים ללא יוצא מן הכלל לעשות שירות לאומי. אי אפשר רק לקחת ולא לתת. תתרום לפחות בסביבה שלך, בכפר שלך.
מוחמד בגיל 18 עבר לתל אביב לעשות שירות לאומי באיכולוב . תרימו לו כי מגיע לו, לא מובן מאליו. לחצתי את ידו באהדה שסיפר לי על כך. הוא גר בדירת חיילים בשרות.
תוך כדי השרות תפס את משבצת ״הטבח הערבי״ בקאמל קומדי קלאב וככה בעצם הכול התחיל. לאחר חודשיים בלבד כבר עלה על במה ב״במה פתוחה ״ ומשם הכול התגלגל .
אחרי פחות משנה כבר יצא מהמטבח והתחיל להופיע.
אחרי שנתיים פגש ברכבת את קובי חמו (מי שהיה קבוע בפרנקלין זוכר קובי היה מחמם קבוע את כל הסטנדאפיסים ודמות די מוכרת בעיר) במפגש המקרי הזה עלה רעיון להקים צמד ראשון מסוגו בארץ ״דו קיום בצחוק״ שהצליח .
הצמד הופיע על המון במות ברחבי הארץ ואפילו הגיעו לפריים טיים בכתבת שער של דני קשמרו.
ראוי לציין שקובע חזר בתשובה הוא מעדכן אותי והיום מכונה יעקב חמו ועדיין מופיע על במות אבל בפני הקהל החרדי , בין היתר מחמם את הרב פנגר וגר בבני ברק.
אחרי הצמד עם קובי מוחמד הכיר את מני אסייג וקיבל פינה ב2013 בתוכנית ״מחר שבת ״ עם יעקב כהן ווילוז׳ני וזה נתן לו חשיפה עוד יותר גדולה.
לאחר מכן קיבל ייצוג ממשרד הפקות אחד הגדולים והתחיל להופיע מופע מלא.
שנה שעברה עשה טור הופעות היחיד בארץ לכל בתי הכלא. שוב שאפו הבחור הזה מדהים אותי!
במקביל קיבל תפקידי אורח בשנות ה80 מלחמת המינים, תפקיד ראשי בסרט המלחינה.
מוחמד איך הבאת את נטפליקס לארץ ועוד לכרמיאל???
בתחילת ב2019 שמתי לעצמי יעד אישי שעד סוף השנה אני מגיע לנטפליקס. כשאני מציב לעצמי יעד הכול אני עושה והנה אחרי מאמצים רבים ופגישות עם מפיקים עושים לי ספיישל.
הספיישל יתורגם לערבית ואנגלית.
הבנתי שיש לך הפתעה למופע?
כן הגיעה להתארח אורחת מארה״ב אלכס פאוורס
Alex Powers
בת 32 מאל איי. סטנד אפיסטית יהודיה . 11 שנים בתעשייה. לסבית שאוהבת לצחוק על מערכות יחסים, כלבים , אלכוהול ,סטלות ואיך זה להיות סאחי והרבה על איך מתקיימים בתור אמנים מרוששים.
אלכס ספרי קצת על עצמך:
פעם ראשונה שבאתי היה עם ״פרויקט תגלית״ , הופעתי עם מוחמד, אסף יצחקי ועוד והתאהבתי .
השנה עשיתי טור כל הקיץ באירופה והיה חשוב לסיים את הטור בישראל.
את חושבת לעשות עלייה?
כן ברור חושבת על זה כבר שנה הבאה.
אני במקור מבולטימור וגדלתי בלי לאהוב את עיר הולדתי ואפילו שעברתי לאל איי כשהגעתי לארץ ישר התאהבתי והרגשתי בבית. אין לישראל תחליף . אני מרגישה שייכת. מעבר להתארחויות יש לי מופע גדול ב 10.9 בר גיורא 22:00 . (המופע באנגלית) אשמח אם תגיעו.
אז חברים וחברות באמת שממליצה לכם להגיע למופע הסטנד אפ .
הייתי אומרת החונק אבל מוחמד מפחד שיעצרו אותו על ניסיון לפיגוע לאומני.
מבטיחה לכם שיהיה מצחיק, המופע כמעט sold out
צילומים באדיבות גולדי אלון