כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

מופע זיקוקים יתקיים בערב יום העצמאות בכרמיאל? התושבים יחליטו!

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 05.04.22 , 15:41ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מופע זיקוקים יתקיים בערב יום העצמאות בכרמיאל? התושבים יחליטו!

עיריית כרמיאל מקיימת בימים אלה סקר אינטרנטי מיוחד שבו התושבים מתבקשים להצביע ולנחליט האם לקיים מופע זיקוקים בעיר בערב יום העצמאות. ראש העיר משה קונינסקי : "כחלק מהבטחתי לציבור עוד בטרם נבחרתי לראשות העיר לנהוג בשקיפות ולהיות קשוב תמיד, אני מבקש לשמוע מהם את דעתם בסוגיה ולמלא את הסקר"

מידי שנה עולה השאלה האם לקיים מופע זיקוקים בערב יום העצמאות. לדברי ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי : "מצד אחד מדובר בחגיגה הכי ישראלית שיש ומצד שני רעש הפיצוצים עלול לפגוע משמעותית בהלומי קרב ופוסט טראומטיים בעקבות מלחמות ישראל ושירות בצה״ל.

בנוסף הרעש מפחיד ומבהיל בעלי חיים"

"לצד כל זאת צריך לקחת בחשבון את העלות היקרה של מופעי הזיקוקים", אומר משה קונינסקי ומוסיף: "במידה ולא נקיים מופע זיקוקים, נשקיע את הכספים באירועי במות לנוער הכרמיאלי."

קישור לסקר: https://did.li/YKoTY

מן הראוי לציין עוד כי, ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי החליט: כבר לפני מספר חודשים כי העירייה תשלם עלות לכל היותר של 70,000 ש"ח לאמן באירועי יום העצמאות בהתאם לכללים שנקבעו ע"י משרד הפנים.

משה קונינסקי הדגיש שובד: "יתכן ויגיעו פחות אמנים לבמת העצמאות שלנו בכרמיאל, אך אני בטוח שבתקופה זו, יש לנהוג באחריות ולהשקיע את התקציבים העומדים לרשותנו באופן מושכל".

אולי יעניין אותך גם