כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

מחזקים את התעשייה בכרמיאל!

כרמיאלי נדל"ן וכלכלהפורסם: 28.01.20 , 07:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

חברת אום פתרונות הספק בע"מ תרחיב את פעילותה בפארק התעשייה בכרמיאל בהשקעה של 20 מיליון ₪ ובסיוע של 4 מיליון ₪ ממשרד הכלכלה והתעשייה

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "תכנית ההשקעה שאושרה לחברה היא בשורה לכרמיאל ולתושבי האזור הודות ליצירת מקומות עבודה חדשים וחיזוק הקיימים. פתיחת מפעלים וחברות לצד קידום התעשייה והתעסוקה בכל רחבי המדינה, ובפריפריה הצפונית בפרט, הינה משימה הנמצאת בראש סדר העדיפויות של משרד הכלכלה והתעשייה. המשרד דואג למתן מענקים מהרשות להשקעות, ופועל ליצירת תעסוקה איכותית ולהעלאת הפריון, בייצור משרות באיכות גבוהה, וקידום התעשייה והכלכלה"

מנהלת הרשות להשקעות אישרה לחברת אום פתרונות הספק בע"מ הממוקמת בפארק התעשייה כרמיאל, תכנית השקעה בגין הרחבה של מפעל בסך של 20 מיליון ש"ח (4 מיליון ש"ח במונחי מענק).

החברה עוסקת בייצור ספקי כוח. החברה מפתחת ומייצרת מוצרים המבוססים טכנולוגיות חדשניות אשר דורשים תשתיות פיתוח וייצור מתאימים.

תכנית ההשקעה מיועדת להרחבת פעילות החברה ורכישת ציוד ומכונות מתקדים. תכנית ההשקעה תסייע לחברה להרחיב את כושר הייצור, להגדיל משמעותית את תפוקות המפעל, לשפר את זמני האספקה, להגדיל את הפריון ולשפר את היכולת התחרותית בשוק המקומי והבינלאומי.

משה קונינסקי, ראש העיר כרמיאל: ״פיתוח איזור התעשיה והגדלת מפעלים הינה שלב חשוב בהתפתחות הכלכלית של כרמיאל לצד הוספת מקומות תעסוקה. אני רוצה להודות לחברי היקר אלי כהן שר הכלכלה שבכל פעם מוכיח לכולנו עד כמה חשובה לו כרמיאל ועד כמה חשובה לו התפתחות התעשיה והכלכלה בפריפריה״.

צילום: משרד הכלכלה

אולי יעניין אותך גם