כותרת
> C;
1/1
חדשות

מחלימים מתחסנים

כרמיאלי חדשותפורסם: 04.03.21 , 10:24ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

צוותי כללית ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי החלו במבצע חיסוני קורונה גם למי שהחלים לפני שלושה חודשים ויותר.

צוותי כללית החלו לתת חיסונים גם למחלימים. לפי הנחיות משרד הבריאות, החיסונים ניתנים במנה אחת ולמי שחלפו לפחות 3 חודשים מאז החלמתו. רות ברוך: מנהלת הסיעוד של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ומרכזת המבצע מציינת כי כללית מפעילה עשרות אתרי חיסונים בפריסה רחבה ובכוונה להנגיש את השירות ולאחר שמעגל המתחסנים כבר הורחב לבני 16 ואילך ונשים הרות, עתה הצטרפו גם המחלימים במטרה לתת להם הגנה נוספת. הצוותים מסבירים לכל מי שמהסס עד כמה החיסון חשוב ובהדרגה אנו רואים יותר ויותר מחלימים שבוחרים להתחסן.

מירי אלפרסון, מנהלת הסיעוד של כללית במרפאת כרמיאל מרכז ומחסנת באת החיסונים של כללית בכרמיאל החליפה הפעם צד והגיעה לקבל חיסון כמחלימה:

קורונה... תמיד היה נראה רחוק ממני, הרי אני נזהרת ושומרת ובכלל אני צעירה ובריאה... מה כבר יכול לקרות.

אז זהו, שנדבקתי, ברגע אחד קטן של חוסר תשומת לב ותוך 48 שעות הייתי מרותקת למיטה, חום גבוה, כאבי שרירים נוראיים, כאבים וחזה וקשיי נשימה. ויותר נורא מזה הדבקתי את היקרים לי מכל גם. תחושה נוראית של אשמה, כאב ובדידות. החלמתי בחודש ספטמבר וכשהגיעו החיסונים חיכיתי להזדמנות שאוכל להתחסן גם כן וכך לוודא שיש לי מספיק נוגדנים שייגנו עליי ועל יקיריי כמה שיותר ולכמה שיותר זמן.

כמחלימה וגם כאחות, הבקשה שלי לכולם: לכו להתחסן גם אם כבר חליתם אי אפשר לדעת כמה נוגדנים הגוף ייצר והחיסון נותן הגנה נוספת בטוחה ומי שעדיין לא התחסן צאו מהשאננות ולכו להתחסן.

צילום: דוברות כללית