כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

מכונות כביסה אלקטרולוקס – בוחרים נכון

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 30.11.22 , 15:05ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

Electrolux היא חברה שוודית למכשירי חשמל ביתיים המייצרת מוצרים כמו מכונות כביסה, מדיחי כלים, מקררים ותנורים. החברה נוסדה בשנת 1919 על ידי PA Norén ואריק Åkerlund באסקילסטון, שבדיה. בשנת 1926 הם החלו לייצר מגהצים חשמליים ובשנת 1928 הם הציגו את מכונת הכביסה האוטומטית הראשונה.

בשנת 1937 הם ייצרו את מדיח הכלים האוטומטי המלא הראשון עם גיגית נירוסטה. ב-1947 ייצרו את המקרר הראשון עם תא הקפאה. בשנת 1954 הם השיקו את מייבש הכביסה האוטומטי המלא הראשון בעולם. בשנת 1956 הם השיקו את הכיריים האוטומטיות המלאות הראשונות בעולם עם תנור שיכול לשמש לאפיית עוגות וגם לבישול מזון על גביו (ה"Hotpoint").

בוחרים מכונות כביסה אלקטרולוקס בלבד

Electrolux היא חברת מוצרי חשמל שוודית המייצרת מכונות כביסה. מכונת הכביסה אלקטרולוקס קיימת כבר יותר מ-100 שנה. היא הוצגה לראשונה בשנת 1909 על ידי הילדה אוסטרגרן-לונדקוויסט, אישה שוודית שהמציאה את מכונת הכביסה החשמלית הראשונה בעולם.

באותה תקופה היא נקראה "מכונת הכביסה האלקטרוליטית של אוסטרגרן". שמה של החברה שונה ל-Electrolux בשנת 1925 כאשר הם התמזגו עם יצרנית שואבי אבק שבדית והפכה לאלקטרולוקס AB. החברה היא אחת מהיצרניות הגדולות בעולם של מכשירי חשמל ביתיים עם מכירות ביותר מ-150 מדינות ברחבי העולם ויש לה מכירות בלמעלה מ-50% ממשקי הבית ברחבי העולם.

אלקטרולוקס חברה גם באחד מהאיגודים הגדולים בעולם של יצרני מוצרי החשמל - Association Internationale de la Fédération des Fabricants d'Appareils Ménagers או AIFMA.

מגוון רחב של דגמי מכונות כביסה

Electrolux היא חברה שוודית המייצרת מכשירי חשמל לבית כמו מכונות כביסה. הם היצרן הגדול בעולם של ציוד כביסה ביתי ומסחרי כאחד. אלקטרולוקס נוסדה בשנת 1919 על ידי המהנדס אקסל ונר-גרן, שעבד עבור ג'נרל אלקטריק (GE) בארצות הברית. הוא חזר לשבדיה והקים חברה משלו, אותה קרא על שם משפחתו "אל" ו"לוקס", שמשמעותם בלטינית אור.

אלקטרולוקס הוא אחד המותגים המובילים בשוק בכל הנוגע למכונות כביסה. יש להם מגוון רחב של מכונות כביסה המיועדות למטרות שונות. החברה קיימת כבר יותר מ-100 שנה, והם מספקים מכשירי חשמל איכותיים הבנויים להחזיק מעמד.

פשוטות לשימוש ומתאימות לכל בית

מכונות כביסה אלקטרולוקס מתוכננות להיות יעילות וקלות לשימוש. הם כוללים מערכת פעולת פעימה המסייעת בטיפול בבגדים על ידי שחרור חלקיקי הלכלוך ולאחר מכן שטיפתם במים. לאחר מכן מסובבים את הבגדים במהירות גבוהה כדי להסיר את כל עודפי המים ואז הם מוכנים לשים על חבל הכביסה או במייבש.

Electrolux היא יצרנית מכשירי חשמל ביתית רב-לאומית שבדית שבסיסה בשטוקהולם, שוודיה. היא נוסדה ב-18 ביוני 1919 על ידי Åke Lundqvist. כיום היא מעסיקה כ-40,000 עובדים ביותר מ-100 מדינות. החברה מייצרת מכונות כביסה מאז שנות ה-30. כעת הם מציעים מגוון רחב של מוצרים כולל מדיחי כלים, מקררים וכיריים. החברה מייצרת מכונות כביסה מאז שנות ה-30 ומציעה מגוון רחב של מוצרים לרבות מדיחי כלים, מקררים ותנורים.