כותרת
> C;
1/1
אוכל

מנגל פחמים מקצועי – כי על המסורת הזו אי אפשר לוותר

כרמיאלי אוכלפורסם: 01.03.21 , 09:50ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אם יש מסורת שאנחנו הישראלים פשוט לא נהיה מוכנים לוותר עליה אף פעם, הרי שזו מסורת 'העל-האש' המפורסמת. לא רק ביום העצמאות, יש כאלה שנהנים מהמפגש החברתי והטעים בכל שבת אפשרית בימי הקיץ החמימים. אבל איך קונים מנגל פחמים מקצועי שישרת אותנו לאורך שנים רבות, ויהיה הכוכב בכל ארוחה מחדש? ובכלל, האם לא עדיף לבחור בגריל גז המאפשר ליהנות מטעמים נפלאים בלי כל הבלגן והקדשת הזמן להתעסקות עם הדלקת הפחמים, כיבוים וניקוי המנגל לאחר הארוחה? כדי לעשות לכם סדר ולעזור לכם לבחור טוב יותר, יצרנו את המאמר שלפניכם!

אז למה דווקא מנגל פחמים מקצועי

ברור שאתם יכולים לבחור לרכוש מנגל פחמים רגיל, אבל למה להתפשר כשיש כל כך הרבה אפשרויות של מנגל פחמים מקצועי שיוציא תוצאות טובות יותר ויהפוך כל ארוחה לחוויה של ממש? מצד שני, אולי אתם בכלל מעדיפים גריל גז או גריל חשמלי, שהם מעט שונים מגריל הפחמים המוכר והאהוב? לא משנה איך תהפכו את זה, לגריל פחמים מקצועי יש כמה יתרונות בולטים על פני אחרים:

  • מסורת מנצחת לא מחליפים – ישראלים מכורים לבשרים על האש; הם חלק בלתי נפרד מכל חגיגה בישראל, מחופשות נעימות, מפגשים חברתיים. כשעושים על האש, ידוע לכל שמדובר בסיבה למסיבה ואם כבר מסיבה, אז כמו שצריך! עם טקס הכנת הפחמים, הדלקתם, מריחת הבצל על הרשת, הנפנוף וכל המשתמע מכך. המנגל הוא סמל תרבות שאי אפשר להתעלם ממנו או להחליף סתם כך.

  • טעמים ייחודיים – ביננו? אין ולא יהיה תחליף לניחוחות והטעמים המיוחדים שהירקות, הבשרים והדגים מקבלים כתוצאה מבישול על פחמים. הרי מי מאיתנו לא מכיר את הרגע הזה בו אנחנו יושבים בסלון ואוכלים ארוחת ערב רגילה למדי, כשלפתע פתאום ריח העל האש מגיח הביתה ופותח את התאבון אפילו יותר. יש משהו בעל האש קלאסי שמדליק אותנו ועם זה, אי אפשר להתווכח.

  • ארוחה מפנקת בכל מקום – ישנם דגמים של מנגל פחמים מקצועי אותם ניתן לקחת ממקום למקום, כך שאם קבעתם עם החבר'ה לטיול שטח, תוכלו לעצור בכל מקום (שבו מותר לעשות זאת), וליהנות יחדיו מארוחת צהריים בטבע. אל תשכחו כמובן לאסוף את הזבל ולהשאיר את הסביבה נקייה כפי שקיבלתם אותה.

יש גם אופציות אחרות

כפי שאתם יודעים, ישנן אופציות אחרות כגון מנגל גז שיענה על צרכיהם של אלו שמאסו בטקסים הארוכים של הדלקת הפחמים, הנפנוף וכל הקשור אל מנגל פחמים מקצועי קלאסי. מנגל הגז דורש מכם רק ללחוץ על כפתור, להמתין כמה דקות ולהתחיל להניח את הבשרים. זה עד כדי כך קל. המשמעות היא שכל אחד יוכל למצוא בקלות את הדרך המועדפת עליו לעשות על האש, בין אם הוא חובב מסורת או מעדיף לעשות לעצמו חיים קלים יותר. כך או כך, הארוחה תהיה נפלאה!