כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

מנכ"לית משרד החינוך לשעבר, דלית שטאובר נבחרה להוביל את תוכנית האב הישובית בחינוך

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 09.11.21 , 14:21ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר משה קונינסקי : "בכרמיאל יש מערכת חינוך מצויינת ומצטיינת והישגיה האחרונים יוצאים מן הכלל אבל תפקידנו הוא לא לנוח על זרי הדפנה ואנו נידרשים להכין את התשתית החינוכית לקראת האתגרים החינוכיים העומדים בפיתחנו. לדלית ולי היכרות רבת שנים במסגרת תפקידנו הארציים ואני סומך עליה שתדע להציג בפנינו תוכנית אב ראויה, חדשנית ומותאמת לעיר המובילה בגליל."

השבוע קיימה דלית שטאובר פגישת עבודה עם ראש העיר משה קונינסקי , מנכ"לית העירייה ד"ר שולה מנחם, ראש מינהל החינוך בעירייה אודי איזק ומנהלת היחידה לאסטרטגיה בעירייה לימור אוזן .

בפגישה נקבעו עקרונות העבודה ותוצרים המתבקשים לתוכנית האב הישובית.

דלית שטאובר, אשת חינוך, מילאה וממלאת שורה של תפקידים ציבוריים ובהם:

יו"ר וועדת שטאובר לקידום נשים בשירות המדינה, יו"ר הוועד המנהל של המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, נציגת החינוך בוועדה הבין משרדית של מדינת ישראל, בוועדת cedaw באו"ם, חברה בוועדה הבין משרדית המקצועית לקביעת מעמד ילדי השוהים הבלתי חוקיים בישראל מטעם משרד החינוך, חברת דירקטוריון של חברת "רימון מוזיקלי", חברת הנהלת מוסד יד ושם, חברת הפורום המייעץ לקצין חינוך ראשי, חברת האסיפה המייעצת הבינלאומית לקרן "טראמפ", חברת הוועד המנהל של "המרכז להעצמת האזרח", חברת הוועד המנהל של מוזיאון המדעטק, חברת הוועד המנהל של המכללה האקדמית בית ברל, חברת הצוות הבין משרדי לגיבוש אסטרטגיה לפיתוח עתודות הון אנושי לשרות הציבורי וחברת הוועדה לכתיבת קוד אתי לעובדי המדינה ודירקטורית במרכז ״מיטיב״ לפסיכולוגיה חיובית בבינתחומי בהרצליה .

בשנת 2011 מונתה לתפקיד מנכ"לית משרד החינוך. החל משנת 2016 דלית חברה במועצת תאגיד השידור הישראלי, מכהנת כמרצה וחברה בחבר הנאמנים של הקריה האקדמית אונו, חברת סגל בבית הספר למנהיגות חינוכית מנדל ויועצת אסטרטגית.

דלית שטאובר: ״אתגרי העידן והתובנות לאחר תקופת הקורונה , פותחים בפני מערכת החינוך הזדמנויות רבות לדיוק המענים החינוכיים בהלימה לאפיוני התקופה. שינויים מהירים, התפתחויות טכנולוגיות, גידול אקספוננציאלי של ידע והתמודדות עם אתגרים מקומיים וגלובליים מחייבים אותנו למתן כלים, מיומנויות ותשתית ערכית רלוונטיים ללמידה עצמאית לאורך החיים. זאת על מנת שבוגרי המערכת יוכלו להתמודד בהצלחה עם אתגריהם האישיים ויחיו חיים של הצלחה ומשמעות . זאת בנוסף לערכי מנהיגות ,ערבות הדדית , אהבת המדינה ואכפתיות שיאפשרו לצלוח את אתגריה של מדינת ישראל והמציאות הגלובלית . לכבוד לי לעבוד עם המנהיגות החינוכית של כרמיאל להבטיח עתיד טוב לילדי העיר .״

(משמאל לימין):  מנכ"לית העירייה ד"ר שולה מנחם, דלית שטאובר ,  ראש העיר משה קונינסקי, ראש מינהל החינוך בעירייה אודי איזק ומנהלת היחידה לאסטרטגיה בעירייה לימור אוזן  (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

אולי יעניין אותך גם