כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

מנכ"לית תאגיד עין כרמים וחברת הנהלת פורום המנכ"לים בת שבע אבוחצירה התארחה בתכנית המומחים ברדיו צפון 104.5 FM

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 20.07.21 , 17:26ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

_מנכ"לית תאגיד המים והביוב עין כרמים בת שבע אבוחצירה התארחה ביום שישי האחרון במשך שעה בתכנית המומחים בהנחייתו של העיתונאי גבי זוהר ברדיו צפון 104.5 FMוסיפרה על הפעילות הענפה של התאגיד, על טכנולוגיות מתקדמות, על מיזמים ועל החיבור המיוחד לקהילה והדגישה את שיתוף הפעולה עם חברי דירקטוריון התאגיד בראשותו של ראש העיר משה קונינסקי _

בת שבע אבוחצירה , סיפרה במהלך התכנית, על השקעות בעשרות מיליוני שקלי מאז קום התאגיד על שדרוג ושיפור תשתיות המים והביוב ברחבי העיר ופיתוח התשתיות בשכונות החדשות. על ההשקעה בטכנולוגיות מתקדמות ועל מגוון המיזמים למען הקהילה, החל מהגיל הצעיר פעילויות והסברה בבתי ספר, מיזם "מים חיים" לפיו עוקב התאגיד ומאתר אי התקדמות בצריכת מים אצל קשישים עריריים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ודואג לעדכון שרותי הרווחה ועד פרויקטים בהתנדבות של צוות עובדי התאגיד המסייעים לאוכלוסיות מיוחדות בעיר.

יצויין כי הן הנהלת השלטון המקומי, פורום תאגידי המים, דירקטוריון עין כרמים ומנכ"לית התאגיד בת שבע אבוחצירה מתנגדים לעליית תעריפים על חשבון התושבים והיא הבהירה בתכנית כי במקביל לעליית התעריפים לתושבים, חלה עלייה גבוהה יותר בתעריף לרכישת המים מחברת מקורות ולכן התושבים מפסידים פעמיים, פעם אחת מעלייה ישירה ופעם נוספת מצמצום תקציב התאגיד להשקעות בתשתיות.

בנוסף, סיפרה על צוות שירות הלקוחות המסור והאדיב של התאגיד אשר זמין לכל שאלה או סיוע , במגוון אמצעים מקוונים וגם במחלקת שירות הלקוחות.

במהלך התכנית, שוחחה מנכ"לית תאגיד עין כרמים וחברת הנהלת פורום המנכ"לים בת שבע אבוחצירה עם יו"ר פורום המנכ"לים של תאגידי המים בישראל יהודה סיסו עם חברת הדירקטוריון של התאגיד ואשת העסקים סילבי דסקאלו ואורן וזאנה מנהל כפר הילדים בכרמיאל.

הריאיון שודר בלייב באתר הפייסבוק של 104.5 וניתן לצפות בו בכל עת.

מנכ"לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה עם גבי זוהר בתכנית המומחים ברדיו צפון 104.5 fm (צילום: דוברות תאגיד עין כרמים)

אולי יעניין אותך גם