כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

מסיבת רווקות בטבע

כרמיאלי תרבות ופנאיפורסם: 13.11.19 , 18:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

זוגות רבים בוחרים לחגוג את יום חתונתם באחד מחודשי הקיץ החמימים, מכיוון שבעונה זו קיימים סיכויים אפסיים למזג אוויר לא צפוי של גשם וקור. נוסף על כך, בחודשים אלו ניתן ליהנות משעות אור ארוכות במיוחד בשונה מחודשי החורף שאז החושך מתחיל כבר משעות אחרי הצהריים.

אם גם חברתך הטובה ביותר מתכננת להינשא לבחיר ליבה בקיץ, שקלי לערוך עבורה מסיבת רווקות בטבע הפתוח. מסיבה שכזו היא מקורית ומיוחדת, ומתאימה במיוחד לחודשי הקיץ או האביב. מסיבה בלב שמורת טבע או חורשה יכולה להיות רעיון נהדר וקסום, אך יחד עם זאת חשוב לדעת כי ישנם דברים רבים אותם יש לארגן ולעשות לקראת המסיבה.

כדי לעשות קצת סדר בתכנון מסיבה שכזו, ריכזנו מספר דברים הכרחיים שכדאי לשים לב אליהם לפני שבוחרים לעשות מסיבות רווקות בטבע:

בחירת מיקום מתאים

מיקום מתאים למסיבת רווקות בטבע הוא כמובן הטבע, אך יש כל כך הרבה מקומות פסטורליים ופתוחים בהם ניתן לערוך את המסיבה, ולכן מומלץ לבחור את הלוקיישן היפה אך גם המתאים ביותר. מכיוון שעלייך לדאוג גם לאבזור וציוד שיהיה במסיבה, ועל כך נרחיב בהמשך, חשוב שהמיקום בלב הטבע יהיה נגיש לכל המשתתפות במסיבה וגם לצורך הגעת כל הציוד שימוקם במקום ותעשו בו שימוש. לכן מומלץ לבחור חורשה מבודדת ופרטית שניתן להגיע אליה באמצעות רכבים, כמו שבילי גישה סלולים המתאימים לרכבים פרטיים ולא רק לרכבי שטח.

השכרת ציוד למסיבה

כפי שהזכרנו קודם, לצורך עריכת מסיבת רווקות בטבע עלייך להביא גם את כל הציוד שיהיה במסיבה. הטבע יעניק לכם את הנוף והאווירה הטובה ביותר, אך עליכם לדאוג לכל הקישוט והאבזור של המקום בהתאם לקונספט ומספר המשתתפים במסיבה.

ניתן למצוא המון חברות השכרה המציעות ציוד וריהוט מותאם למסיבות כמו שולחנות מתקפלים, כיסאות נוחים, פינות ישיבה מפנקות ועוד ציוד הכרחי שיתאים למסיבות שמתקיימות במקומות פתוחים. מומלץ לבחור בשירות שמציע השכרה של הציוד אך גם הובלה ואיסוף הכלול במחיר, כך לא תצטרכו לדאוג להבאתו והחזרתו של ציוד כבד כזה בעצמכן.

מוזיקה ותאורה

מסיבת רווקות מוצלחת דורשת מוזיקה כמה שיותר שמחה ומקפיצה, ולכן עליכן לדאוג גם לציוד מולטימדיה מתאים למסיבות בטבע. ניתן לשכור גנרטור שיעניק נקודת חשמל, מערכות הגברה הכוללות רמקולים איכותיים דרכם תושמע המוזיקה, או להשקיע ואף להזמין דיג'יי למסיבת רווקות שיגיע עם כל הציוד הדרוש.

אם מסיבת הרווקות תיערך בשעות הערב, או תתחיל בשעות הבוקר ומתוכננת להימשך עד הלילה, חשוב לדאוג בנוסף גם לתאורה שתהיה במקום.

אישורים למסיבה

כדי לערוך מסיבה בטבע, יש לדאוג לאישורים המתאימים לכך מרשות הטבע והגנים, עירייה, מועצה מקומית או כל גורם אחר האחראי על המיקום בטבע בו המסיבה נערכת. לכן מומלץ לדאוג לאישורים האלו מבעוד מועד ולפני ששוכרים את כל הדברים האחרים, וכך להבטיח מסיבת רווקות בטבע מוצלחת ומהנה במיוחד.