כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

מציבים את חיזוק הצפון בראש סדר העדיפויות

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 27.06.23 , 11:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי , השתתף הבוקר בכנסת בדיון שקיימה הועדה המיוחדת לחיזוק פיתוח הנגב והגליל בראשותו של ח"כ מיכאל ביטון במסגרת יום הגליל בכנסת .

בדיון המיוחד, הציג שר הנגב הגליל והחוסן הלאומי, ח"כ יצחק וסרלאוף את המדיניות ופעילות משרדו למען הנגב והגליל.. השר וסרלאוף , הודה לראש העיר כרמיאל על כך שהשתתף בדיון.

יו"ר הועדה המיוחדת לחיזוק פיתוח הנגב והגליל ח"כ מיכאל ביטון , הציג בישיבה את השותפות עם השר וחשיבותם של הנגב והגליל וביקש מהשר להציג בחודש ספטמבר את הביטוי התקציבי לתוכניות העבודה.

השר יצחק וסרלאוף אמר בדיון: "יש לי תוכניות רבות וגדולות למען העיר כרמיאל. אני פה כדי שתעזרו לי לעזור לכם. אנחנו יודעים שיש פערים ואנחנו בשלב העשייה בשלב של להביא תוצאות".

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, הודה לשר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי על מדיניותו ותוכניותיו לפתח את הגליל והביע את הערכתו ליו"ר הועדה על פעילותה וחשיבותה של הועדה בראשותו.

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, שר הנגב הגליל והחוסן הלאומי ח"כ יצחק וסרלאוף, יו"ר הועדה המיוחדת לחיזוק פיתוח הנגב והגליל ח"כ מיכאל ביטון (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
 
ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי (שני מימין) , השתתף הבוקר בכנסת בדיון שקיימה הועדה המיוחדת לחיזוק פיתוח הנגב והגליל  (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
 
אולי יעניין אותך גם