כותרת
> C;
1/1
חדשות

משטרת ישראל במאבקה בנגע הסמים המסוכנים, חשפה תחנת סמים בכרמיאל, שהייתה מבצעת את עסקותיה בדרך של "טייק אווי"

כרמיאלי חדשותפורסם: 19.03.20 , 15:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

במסגרת פעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל למנוע הפצה של סמים מסוכנים, עלה חשד כי צעיר בשנות ה-20 תושב כרמיאל סוחר בסמים מסוכנים מסוג "קנבוס" ו"חשיש" בעיר כרמיאל.

בעקבות החשד בוצעה פעילות סמויה של שוטרי משטרת ישראל בחודשים האחרונים בעיר כרמיאל.

במהלך הפעילות נתפס הנאשם (23, כרמיאל) נוהג בשעות הצהריים בעיר כרמיאל, בהיותו תחת השפעת סם מסוג "קנביס" וחרף פסילה מנהלית שהוטלה עליו.

הנאשם נעצר והובא לתחנת המשטרה לחקירה. במקביל ביצעו שוטרי משטרת ישראל חיפוש על פי צו בביתו של הנאשם ושם נמצא משקל דיגטלי, שעל פי החשד שימש את הנאשם בעסקיו.

בחקירה מקצועית ואינטנסיבית של חוקרי משטרת ישראל, תוך שילוב אמצעים טכנולוגים, נחקרו חמישה "לקוחות", שקנו סמים מהנאשם בעשרה מועדים שונים.

מהחקירה היסודית עלה, כי "הלקוחות" היו שולחים לנאשם הודעת וואטספ ומציינים את כמות הסם, שהם מבקשים לרכוש והנאשם היה מציין בפניהם את המחיר שיש לשלם בתמורה. בחלק מהעיסקאות היה הנאשם מבצע "טייק אווי" למיקום, שביקש "הלקוח" ובחלק מהמקרים היה הנאשם שולח "ללקוח" את המיקום לביצוע העיסקה.

לפני כשמונה ימים (11/3) החקירה הפכה לגלויה והנאשם נעצר בביתו, כשברשותו נתפסו טלפונים המשמשים את הנאשם בביצוע העבירות וסמים מסוכנים מסוג חשיש וקנבוס.

בתום חקירה מקצועית, הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות של משטרת ישראל, אשר לאחר בחינת חומר החקירה, הגישה אמש (18/3) כנגד הנאשם בבית משפט השלום בעכו בקשה למעצר עד לתום ההליכים וכתב אישום הכולל 10 אישומים בגין עשרה אירועים בהם ביצע הנאשם עבירות של סחר בסם מסוכן וקשירת קשר לביצוע פשע.

משטרת ישראל תפעל במגוון אמצעים ויכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להילחם ולסכל הפצת סמים מסוכנים על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה