כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

מתכננים טיול בצפון הארץ? תכננו אכסניה בצפון, מסעדה טובה, ומסלול מים!

כרמיאלי טיולים ותיירותפורסם: 26.05.22 , 12:51ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אין כמו צפון הארץ, ואם אתם מתכננים טיול או נופש באזור הצפון, בוודאי כבר גיליתם שיש לכם מבחר רחב מאוד של אפשרויות למסלולים, אפשרויות למסעדות, ופתרונות לינה. מצימרים יוקרתיים ומלונות פאר, ועד לקמפינג בחניונים מסודרים, אבל אין כמו אכסניה בצפון כדי לקבל את כל הטוב שיש למקום להציע.

לפני שאתם בוחרים לאן לנסוע, כדאי לחשוב מה אתם רוצים לעשות. יש אשים שאוהבים מסלולים ארוכים ברמת קושי מאתגרת, ואחרים מעדיפים הליכה של עד 10 דקות עם כפכפים. חלק רוצים להיכנס למקורות מים, ואחרים רוצים כמה תמונות של הנוף. יש הכול מהכול בצפון, אבל בדיוק בגלל זה חשוב לתכנן מראש.

מלון או אכסניה בצפון

כפי שכבר אמרנו, בצפון ישראל יש הכול, אבל ההבדלים בין מה שתקבלו בכל מקום גדולים מאוד, וכך גם המחיר. היתרונות של המלון הוא לרוב רמת היוקרה שהמלונות יכולים להציע, ביחס כמובן לכמות הכסף שאתם מתכוונים להשקיע. היתרון הגדול של אכסניה בצפון זה שאתם יכולים לקבל חדר נוח מאוד ללינה, מבלי להוציא הון תועפות, כי בסופו של דבר, בטיולים לא נשארים כמעט בחדר.

באכסניה -

  • האווירה ביתית יותר – במלונות יש אווירה מסוימת, ושירות מסוים. הוא לרוב אדיב, אך מעט מרוחק, שזה חלק מהעניין. באכסניה יש משהו יותר לבבי, משהו חם יותר, אפילו יותר ישראלי, אם תרצו.
  • המחירים נוחים יותר – בלי יוצאים מן הכלל, השהות באכסניה, בטח אם אתם משפחה שלמה, הרבה יותר זולה מהשהות במלון, וזאת למרות שבאכסניה אתם מקבלים לא פחות שירות. אחת הסיבות היא שבמלונות ישנן הרבה עלויות נלוות לחדר שלכם, תחזוקה של שטחים ציבוריים, צוות גדול וכיו"ב, ומעל זה הצורך ברווחיות לבעלי הבית, והכול מגולם במחיר.
  • שירותים נלווים – לרוב במלונות תקבלו שירותים כמו בריכה, אולי חדר כושר, שירות חדרים וכיו"ב, אך כיום חלק מהאכסניות מציעות את אותם השירותים, אך בנוסף תוכלו לקבל הכוונה וקישור לפעילויות תיירותיות ומדריכים, לרוב במחירים יותר נוחים מאשר במלון.

נופש לדתיים בצפון – עם בית הארחה שמתאים לכם

הציבור הדתי מהווה אחוז גבוה מאוד מהציבור הישראלי, ולרוב מדובר במשפחות שיוצאות לטייל בחגים. לצורך זה כמעט תמיד כדאי לבחור אכסניה. בצפון אכסניות שונות ומרובות, אך לא כולן מכוונות באופן ישיר לציבור הדתי. לכן, היו ערניים כאשר אתם מזמינים אכסניה שתתאים לנופש לדתיים בצפון.

בצפון הארץ יש ציבור דתי גדול גם כן, אך אם אתם לא לנים בטבריה או בצפת, אלא רוצים לטייל במקומות אחרים, ויש לא מעט מקומות שכדאי מאוד לטייל בהם עם כל המשפחה, דעו לכם כי יש כמה פתרונות לינה שמותאמים באופן ייחודי לכם, הציבור הדתי, לחופשה מהנה וכשרה.

למידע נוסף – נופש לדתיים בצפון