כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

מתכננים מטבח חדש - התייעצו עם המומחים

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 04.05.21 , 13:54ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לא משנה כיצד אתם נוהגים להשתמש במטבח שלכם, המטבח הוא החלל החשוב ביותר בכל בית, ולא סתם הוא נקרא הלב של הבית. זה המקום בו אנו מתכנסים לארוחות, מתקשרים עם המשפחה והחברים שלנו, מבלים זמן איכות ואפילו עובדים. לכן על החלל להתאים לצרכים האישיים שלנו. אולי אינכם יודעים זאת אבל עיצוב המטבח זו משימה שיש להקדיש לה מחשבה רבה, החל מתכנון הפריסה, דרך חשיבה פונקציונלית ועד בחירת אלמנטים עיצוביים. למרבה המזל ישנם המון אנשי מקצוע מומחים שיש להם את ההכשרה הנחוצה והידע הדרוש כדי להפוך את מטבח החלומות שלכם למציאות.

כיצד מומחים למטבחים יעזרו לכם?

תפקידם של מומחים למטבחים הוא לעצב עבורכם מטבח שתאהבו להיות בו, ומשימה זו דורשת הרבה יותר מבחירת צבע לקיר או אריחים. מומחים למטבחים מתחילים עם אפיון הצרכים שלכם ורק לאחר שהם מבינים כיצד תרצו להשתמש במטבח שלכם, הם יכולים להתחיל לחשוב על עיצוב שמשלב את הרצונות, הצרכים והסגנון המיוחד שלכם. בנוסף, הם יתחשבו גם בחדרים הסמוכים כמו חדר האוכל או הסלון, כדי להבטיח שהמטבח ישתלב עם הסגנון של שאר הבית. בשורה התחתונה, כאשר אתם עובדים עם מומחים למטבחים תקבלו מטבח שמתאים לצרכים הפונקציונליים שלכם, כמו גם להעדפות הסגנון שלכם.

באיזה שלב מומלץ לפנות למומחים?

מומלץ לפנות למומחים כבר בתחילת הפרויקט, בין אם אתם מעצבים מטבח חדש מאפס ובין אם משפצים מטבח קיים, לא כדאי להיכנס לפרויקט גדול שכזה ללא תכנית. ללא תכנית וייעוץ ממומחים לדבר אתם יכולים לעשות טעויות שיעלו לכם ביוקר או לסיים עם מטבח שאינכם אוהבים. לכן מכל הסיבות האלו ועוד עדיף תמיד לפנות לייעוץ בשלבים ראשוניים. מומחים למטבחים יבחנו את הפריסה של החלל ויציעו את האפשרויות הטובות ביותר כדי למקסם אותו ולהשיג את מידת הפונקציונליות הדרושה.

איזה טעויות נפוצות עושים בעלי בתים בעת עיצוב המטבח?

רוב הטעויות הנפוצות מתרחשות מכיוון שבעלי בתים אינם מודעים לעובדה שמדובר בטעות מלכתחילה. לכן פניה למומחים היא רעיון טוב מכיוון שהם יכולים לעזור לכם לוודא שאינכם עושים טעויות. מעצבי מטבחים ניחנים בחשיבה יצירתית ולכן הם יכולים לבחון את כל ההזדמנויות שהחלל מציע בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. יש המון טעויות שבעלי בתים עושים כמו למשל שילוב מגמות אופנתיות שאינן עובדות עבורם, בחירת סגנונות וצבעים שאינם מתאימים לאסתטיקה של הבית וכדומה. מעצבים יכולים לעזור לכם לשלב טרנדים במינון הנכון ובהתאמה לצרכים שלכם, כדי שהמטבח ישמש אתכם על הצד הטוב ביותר לאורך זמן.

כל הסיבות להתייעץ עם מומחים

מעצבי מטבחים מומחים בתחומם והם יכולים לעזור לכם לראות דברים שלא ראיתם לפני כן. באמצעות עיצוב מקצועי וייעוץ של מומחים תוכלו להפוך את השימוש במטבח לקל ונוח, לסדר את הפריסה בצורה מיטבית, ליהנות משפע של אחסון ולהפוך את החלל לכמה שיותר פונקציונלי. מעצבי מטבחים גם יהפכו את החלל למקום שתאהבו להיות בו, ויותר מכך, יגרמו לחלל להיראות כמה שיותר יפה ומעוצב. לכן כדי למנוע אכזבות מיותרות ולסיים עם מטבח שאינכם מרוצים ממנו, פשוט פנו למומחים!

 תמונה - ירין נטור