כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

"נפעל להגברת האכיפה להנחיות הקורונה!"

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 26.01.21 , 18:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כך הצהירה חברת קבינט הקורונה השרה עומר ינקלביץ' בפני ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי בעת שקיימה הבוקר סיור בעיר. השרה ינקלביץ": "התרשמתי לטובה מפעילות ראש העיר, נפעל להגברת האכיפה". משה קונינסקי , הדגיש כי הוא משוכנע שקבינט הקורונה בראשותו של רה"מ בנימין נתניהו יקבל את ההחלטות המתבקשות.

השרה נפגשה עם ראש העיר משה קונינסקי וצוותו ושמעה מהם סקירה מקצועית. בין היתר העלו אנשי צוותו של ראש העיר את נושא הגברת האכיפה לרבות הצבת מחסומים ומתן דו"חות הנדרשים באזור. ראש העיר שיבח את צוותי פיקוד העורף על עבודתם יוצאת הדופן בפעילות למיגור המגפה בעיר.

חברת קבינט הקורונה, השרה ינקלביץ' ביקרה הבוקר בכרמיאל במסגרת מסע השטח שהיא עורכת לבחינת התמודדות המועצות והערים עם מגפת הקורונה.

שרת התפוצות סיכמה את הביקור: "התרשמתי לחיוב מפעילותם של ראש העיר וצוותו בשמירה על כרמיאל מפני המגפה. אפעל לסייע לבעלי העסקים בעיר ולהגברת האכיפה. אני מאמינה שבעבודה משותפת נוכל לגבור יחד על המגפה ולחזור בעזרת השם לשגרה".

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי : ״אני מודה לשרה ינקלביץ על ביקורה בכרמיאל ועל היותה אוזן קשבת לכל הנעשה בשטח. אני בטוח כי השרה יצאה עם תובנות מכרמיאל ותדאג להציגם בקבינט הקורונה בראשותו של רה"מ בנימין נתניהו העושה ימים כלילות על מנת למגר את המגיפה״.

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי עם חברת קבינט הקורונה שרת התפוצות עומר ינקלביץ' (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
 
ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי עם חברת קבינט הקורונה שרת התפוצות עומר ינקלביץ' (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
 
אולי יעניין אותך גם