כותרת
> C;
1/1
חוברת קופונים והטבות עיריית כרמיאל

סופר פארם ביג כרמיאל יחס אישי וייעוץ מקצועי

כרמיאלי חוברת קופונים והטבות עיריית כרמיאלפורסם: 24.03.21 , 05:54ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
יחס אישי וייעוץ מקצועי
סופר פארם במתחם ביג בכרמיאל נחשב לאחד הסניפים הגדולים בארץ.
ויסייעו לכל לקוח.
בסניף המרווח קיימות אינספור מחלקות בהן עובדים מקצועיים שייעצו סניף סופר פארם ביג כרמיאל נפתח לפני כשני עשורים וכיום נחשב לאחד הסניפים הגדולים והמרווחים בארץ.
מדובר בסניף ותיק שהצליח לרכוש במהלך השנים אינספור לקוחות קבועים ומרוצים.
מאחר ומדובר בחנות רחבת ידיים , בסניף יש מגוון מאוד רחב של מותגים ומוצרים, המחולקים על פני מחלקות רבות.
החנות משרתת אוכלוסייה מאוד גדולה בצפון ומגיעים אליה מכרמיאל, משגב וישובים רבים מסביב.
בסניף קיימת מחלקת קוסמטיקה מהגדולות ברשת שמציעה מגוון מאוד גדול של מוצרי איפור, טיפוח, בישום ואביזרי ביוטי מהמותגים המובילים בעולם כמו לנקום, שאנל, אסתי לאודר , קליניק , קלרינס ועוד רבים נוספים. לצד מותגי קוסמטיקה בלעדיים שתוכלו למצוא רק ברשת סופר פארם כמו KO SO, PIXI, LIST INKEY THE, STIX NUDE , מייק אפ רוולושיין ,טוני מולי ועוד רבים אחרים .
בסניף גם מבחר גדול של בשמי יוקרה כמו שאנל, טום פורד, דיור, ולנטינו, גריטי ועוד בשמי בוטיק נוספים. לכל מותג יש דיילת מקצועית שמתמחה במוצרי החברה שלה והיא תמיד תשמח להתאים ללקוח/ה את המוצרים המתאימים ביותר לגוון ולסוג העור שלה
. בסופר פארם במתחם הביג יש גם מחלקת אופטיקה חדשה ומרווחת שמציעה מגוון עדשות מגע , משקפי קריאה, משקפי שמש מהמותגים המובילים בעולם וכן משקפי ראייה בהתאמה אישית וגם מולטיפוקל במידת הצורך.
בדיקות הראייה והתאמת המשקפיים ו/או העדשות מגע מבוצעות במקום וע"י אופטימטריסט מורשה בלבד.
סופר פארם דואגת לעבוד עם מפעלי האופטיקה וספקי העדשות מהטובים בעולם. בסניף קיים כמובן גם בית מרקחת שמשרת את לקוחות של כל קופות החוה השרות מהיר, אמין ומקצועי.
ואפילו מנפיקים בסניף מרשמי קנאביס.
הרוקחים המקצועיים בסניף מבצעים גם בדיקה לגילוי רמת האיזון הסוכרתי בגוף. בדיקה שמתבצעת רק בסניפים נבחרים של הרשת
במקום יש גם מחלקת טבע גדולה ומגוונת, הכוללת את כל תוספי התזונה והוויטמינים הקיימים בשוק.
כמו כן ניתן גם למצוא מחלקת תינוקות גדולה ובה מגוון מוצרי מזון, טיפוח ואביזרים שונים לתינוק, יש מבצעים אטרקטיביים והשירות אישי ואדיב ללקוח. זאת ועוד יש בסניף מכונת רישיומט שניתן לשלם ולהוציא רשיון נהיגה , לשלם על טסט ועוד שירותים נוספים ואף מכשיר לטעינת כרטיס נסיעה רב קו.
כל זאת במהירות וללא תורים ארוכים.
מותג הטיפוח הניו-יורקי s'Kiehl יציב את סניף הביוטי הנייד - S’KIEHL Van BEAUTY בסופר פארם במתחם ביג כרמיאל.
בין התאריכים ה-- 3/31-16 והוא יפעל בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובהתאם למגבלות הקורונה. s'Kiehl ,מותג הטיפוח הניו-יורקי שהוקם בשנת 1851 כבית מרקחת, משרת לקוחות ברחבי העולם עם מוצרים איכותיים העושים שימוש בחוה מרים טבעיים ומבוססים על מדע מתקדם. s'Kiehl
מציע קו מוצרים מתקדמים וממוקדים, שהושקו בשותפות בין הכימאים של המותג לבין דרה מטולוגים ומומחים מדעיים ברמה עולמית. בהסתמך על הידע בעשבי מרפה וברפואה , מייצרים בקילס פתרונות ספציפיים לטיפוח העור והשיער ע"י שימוש בריכוז גבוה של מרכיבים טבעיים ויעילים המשולבים עם מרכיבים רפואיים. הרעיון להקמת Van Beauty s'Kiehl נולד מתוך הצורך להנגיש את המותג קיל'ס לצרכנים הישראליים בכל רחבי הארץ,
ויהווה נקודת מפגש חוויתית בין המותג ללקוחות חדשים וותיקים ויאפשר ללקוחות מפגש פיזי עם הקונספט הניו-יורקי הייחודי של החנויות בארץ ובעולם, ועם נותני שירות שיעניקו חווית אבחון אישית ומקצועית כמיטב המסורת של קיל'ס. מוצרי הטיפוח לפנים , לשיער ולגוף של המותג, מיועדים לנשים וגברים, במחירים מיוחדים ובהטבות אטרקטיביות. השירות יינתן כמו תמיד ע"י אנשי מקצוע, בדומה לחנויות המותג האחרות בישראל ובעולם, ויכלול אבחון עור וייעוץ אישי ע"י מומחי הטיפוח של s'Kiehl ,הכל תוך התאמה להנחיות משרד הבריאות.
פילוסופיית ההתנסות הייחודית של buy you before Try - s’Kiehl "נסה לפני שתקנה" כוללת חלוקה נדיבה של דוגמיות ומתן מענה מדויק של חוויית קניה אישית, מבוססת שירות ופרסונליזציה.
מוזמנים להגיע ולחוות את המוצרים
בתאריכים 31-16 למרץ ובין השעות 00:20-00:11
מותג הטיפוח הניו-יורקי s'Kiehl מגיע לכרמיאל... מתחם ביוטי נייד - VAN BEAUTY S’KIEHL יוצב בסניף סופר פארם ביג כרמיאל 6 בושם לאשה Fleur Rebl Rihanna 100ml P.D.E ב-79 ש״ח במקום 199 ש״ח.
קוד קופון 7290009566987