כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

עונת הזאפה הראשונה בכרמיאל הסתיימה ובהצלחה גדולה!

כרמיאלי תרבות ופנאיפורסם: 31.12.19 , 13:30ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עונת הזאפה הראשונה בכרמיאל הסתיימה ובהצלחה גדולה!

שמונה מופעים, אלפי צופים ועידן רייכל אחד הופיעו השנה במסגרת הסכם השיתוף פעולה שיזם ויצר ראש העיר משה קונינסקי בין רשת מועדוני הזאפה לעיריית כרמיאל. בין האמנים שהופיעו במרכז ברוך: להקת היהודים, טונה, אביב גפן, אמיר דדון, מוש בן ארי ודודו טסה .גולת הכותרת של שיתוף הפעולה - הופעת פתיחת העונה במשך יומיים ברציפות של הפרויקט של עידן רייכל באמפיתאטרון

ראש העיר משה קונינסקי יזם עוד בטרם היבחרו לראשות העיר את הקשר עם רותי הכהן ויוני פיינגולד מבעלי רשת מועדוני ההופעות זאפה ומייד לאחר כניסתו לתפקיד, קידם את שיתוף הפעולה עם העירייה, כאשר לאורך השנה הובילו את העשייה צוות מינהל התרבות בעירייה. בימים אלה עמלים במינהל התרבות בעירייה בראשותו של אלי שדה על המשך שיתוף הפעולה ובניית תכנית אירועים חדשה לשנת 2020 כולל מופעי ענק באמפיתאטרון.

ראש העיר משה קונינסקי, "תרבות היא כלי חשוב במעלה בחיי קהילה. תרבות, אומנות, בידור, מחול והרחבת הידע, הם חלק מהשירותים החשובים שעל עירייה לספק ללקוחותיה -התושבים. זו חובתה של העירייה לקיים פעילויות תרבות שיעשירו את שעות הפנאי. בכוונתי להעמיק ולהרחיב את התרבות בכרמיאל ולהפוך את כרמיאל למרכז התרבות בגליל. עיר עם תרבות היא 'עיר חיה' שמשמרת את תושביה ומיטיבה את איכות חייהם!".