כותרת
> C;
1/1
חדשות

עיריית כרמיאל תקיים פרויקט להתקנת גלאי עשן בבתי קשישים נזקקים

כרמיאלי חדשותפורסם: 31.12.19 , 13:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בפגישת עבודה בין ראש העיר משה קונינסקי למפקד מחוז הצפון בשירותי כיבוי אש טפסר ניזאר פארס סוכם על פרויקט להתקנת גלאי עשן בבתי קשישים נזקקים ואוכלסיית האזרחים הוותיקים המתקשים להגיב ביעילות בעת אירועי שריפה במסגרת מיזם" חורף בטוח", שמקדם המרכז לשלטון מקומי בשיתוף כבאות והצלה לישראל. בפגישה, הוחלט כי עיריית כרמיאל תרכוש את הגלאים, בעוד שלוחמי האש יתקינו את הגלאים על פי רשימה שתופק בהתאם לקריטריונים ע"י המינהל לשירותים חברתיים בעירייה

במרכז לשלטון מקומי פנו לראשי רשויות בבקשה להצטרף למיזם מציל חיים זה, להירתם לפרויקט ולרכוש גלאים תקניים בעלות של עשרות שקלים ליחידה, כאשר קבלת מפרט טכני לגלאים והתקנתם בבתי הקשישים ללא תשלום, תיעשה באמצעות יחידת הכבאות האזורית הרלוונטית לרשות המקומית. ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי הרים את הכפפה והחליט לקדם את המיזם בעיר.

ראש העיר משה קונינסקי, "המדובר בפרויקט חשוב מאוד לבטיחותם של הקשישים בעיר ואני שמח כי יחד עם מערך הכיבוי אש נעשה משהו נוסף למענם. אני רוצה להודות למפקד המחוז טפסר ניזאר פארס וללוחמי האש על הירתמותם לפעולה חשובה זו. אני קורא לכל תושבי כרמיאל להתקין גלאי עשן בבתים, להציל חיים ולצמצם נזק לרכוש".

עיריית כרמיאל תקיים פרויט להתקנת גלאי עשן בבתי קשישים נזקקים

צילום - דוברות שירותי כיבוי אקש

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי עם מפקד שירותי כיבוש אש במחוז הצפון טפסר ניזאר פארס

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי עם מפקד שירותי כיבוש אש במחוז הצפון טפסר ניזאר פארס

צילום - דוברות שירותי כיבוי אש