כותרת
> C;
1/1
בריאות

פוליסת ביטוח בריאות קבוצתי

כרמיאלי בריאותפורסם: 31.08.20 , 14:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אנשים רבים תוהים מהו ביטוח בריאות קבוצתי. ובכן, זוהי תוכנית שמספקת כיסוי לקבוצת חברים, שכוללת בדרך כלל עובדי חברה או חברים בארגון. פוליסת ביטוח זו נקראת גם בטוח בריאות תאגידי.

היתרון העיקרי של ביטוח בריאות קבוצתי שניתן על ידי המעסיקים הוא שאפשר להרחיב את תמיכת הכיסוי לבני המשפחה של העובדים, בחלק מהמקרים.

מה זה ביטוח בריאות קבוצתי?

ביטוח בריאות קבוצתי מתייחס לפוליסה אחת שמונפקת לקבוצה, בדרך כלל עסק עם עובדים, שמכסה את כל העובדים הזכאים ולעתים את התלויים בהם. ביטוח בריאות ליחידים, לעומת זאת, מונפק לאדם בודד או למשפחה.

הכללים שונים לחלוטין בפוליסה קבוצתית לעומת פוליסה ליחידים, בעיקר מפני שהסיכון של חברת הביטוח מחושב אחרת. עם כיסוי ליחידים, חברת הביטוח מבססת היסטורית את שיעורי הפרמיה שלה, בהתאם להיסטוריה הרפואית המפורטת של המועמד לביטוח או המשפחה.

למה לקנות פוליסת ביטוח בריאות קבוצתי?

ביטוח בריאות קבוצתי מתאים לחברות קטנות ובינוניות, חברות סטארט אפ ותאגידים, והוא מתגלה כמועיל לארגונים אלו, מבחינת המעסיקים והעובדים. עם הביטוח, המעסיקים משיגים הטבות טובות יותר בעלות נמוכה, הטבות מס, והגנה על הבריאות והמוטיבציה של העובדים.

במסגרת הביטוח, העובדים יכולים להשיג את ההטבות הבאות:

  • ביטוח בריאות גמיש שמותאם אישית לצרכים הרפואיים שלהם.
  • כיסוי מידי ללא כל תקופת המתנה.
  • אין צורך בבדיקת בריאות.
  • כיסוי לטיפולים במרכזים הרפואיים הטובים ביותר.
  • טווח כיסוי רחב בהתאם לתנאי הפוליסה.
  • יתרון של הטבות ליולדות בכפוף לתנאי הפוליסה.
  • פרמיה נמוכה בהשוואה לרכישת ביטוח בריאות ליחידים.

חשוב להבין שאתם יכולים ליהנות מהיתרונות של פוליסת ביטוח בריאות קבוצתי רק במשך תקופת העסקתכם בארגון. ביום שתפסיקו את העבודה, הפוליסה תתבטל.

איך מוצאים פוליסת ביטוח בריאות קבוצתי בתנאים הטובים ביותר?

בכל הנוגע לרכישת ביטוח בריאות קבוצתי, חברת הביטוח היא שמבצעת את הבחירה. עובד אינו יכול לרכוש את הפוליסה, אבל הוא יכול להיות מכוסה בביטוח קבוצתי שמציע המעביד שלו.

אם אתם מעסיקים שמחפשים את ביטוח הבריאות הקבוצתי הטוב ביותר עבור עובדיכם, קחו בחשבון את הנקודות הבאות.

התכונות העיקריות בביטוח בריאות קבוצתי

התכונות העיקריות במסגרת פוליסת ביטוח בריאות קבוצתי שתבחרו הן שהפוליסה צריכה לספק את כל הצרכים הרפואיים של העובדים, מבלי להתפשר על איכות הטיפול

יתרונות השירות. שירות טוב חיוני במקרים של ביטוח בריאות. בבחירת פוליסת ביטוח בריאות קבוצתי, חשוב להכיר את השירותים שחברת הביטוח תעניק לעובדים שלכם.

פרמיה לביטוח בריאות. פרמיה היא ההיבט המרכזי לבחירת ביטוח בריאות קבוצתי. חשוב לזכור לא לבחור רק את הפרמיה הנמוכה ביותר, אלא לבדוק גם את ההטבות המוצעות.

סעיף אי הכללות. מומלץ לבדוק מראש סעיף אי הכללות במסגרת פוליסת ביטוח בריאות קבוצתי, כך שהעובדים שלכם לא יתמודדו עם מצבי חוסר נוחות בהמשך.