כותרת
> C;
1/1
מדורים נוספים

פייפר: עבודות אינסטלציה ופתיחת סתימות

כרמיאלי מדורים נוספיםפורסם: 13.04.20 , 10:39ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הגעתם הביתה מהעבודה, נכנסתם להתקלח וגיליתם נזילה באסלה, בעיות אינסטלציה ועוד שלל צרות שמצריכות איתור אינסטלטור במהרה. אז כיצד מאתרים אותו הכי מהר והכי בזול? הכירו את פייפר – פורטל האינסטלציה הכי גדול בארץ. במה הוא תורם לנו? נסביר.

אין ספק, פתיחת סתימות מ חייבת ידיים מקצועיות בלבד, להרות שלא מעט אנשים מנסים לתקן בעצמם נזילות בבית. פתיחת סתימה יכולה להסתיים מהר על ידי שרברב מומלץ לפתיחת סתימות, והטיפול בה מצד שני גם יכול להימשך במשך שעות על ידי מישהו שאינו בעל מקצוע. לרוב, עבודות פתיחת סתימות לא יהיו יקרות מאוד, ככה שבכל מקרה לא מומלץ להתעסק עם זה בעצמכם.

כמה יעלה לי להזמין הביתה שרברב לפתיחת סתימה?

בין אם יש בבית נזילה מהאסלה, מהכיור או מכל מקום אחר, חשוב לזכור שעבודות אינסטלציה בדרך כלל לא יצריכו ממכם לגרוע סכומי עתק מהתקציב שלכם. נכון, ישנן עבודות אינסטלציה יקרו יותר ופחות, לרבות עבודות אינסטלציה אשר מחייבות החלפות מערכות שלמות (יקר למדי), אבל פתיחה של סתימות בבית בדרך כלל לא תגרום לכם לרוץ לשבור את קופות החיסכון.

בשורה התחתונה, בעלות ממוצעת של 350 ₪ - 550 ₪, תוכלו לקבל את שירותיו של אינסטלטור מומלץ לפתיחת סתימה בבית. אם ככה, מדוע לחפור באסלה ולחפש את מקור הסתימה והסיבה לה? בכל מקרה, הקפידו לבקש הצעת מחיר מראש בלבד. כיצד מקבלים את הצעת המחיר מראש ועוד לפני שהשרברב מגיע אליכם הביתה? דרך פורטל פייפר – פורטל עבודות אינסטלציה הכי גדול בארץ.

כיצד פורטל פייפר עובד?

פורטל פייפר עובד בצורה מאוד פשוטה, והוא לא מצריך ממכם שום דבר כמעט. הדבר היחיד שאתם צריכים לעשות, זה פשוט להשאיר את מהות הבעיה שלכם! אתם כותבים במספר מילים פשוטות, משהו בסגנון "אני צריך אינסטלטור מומלץ במודיעין ודחוף לפתיחת סתימות בחדר האמבטיה".

מנוע החיפוש של פורטל פייפר יאתר עבורכם תוך דקות את אנשי המקצוע הכי מומלצים. אתם מקבלים עד 3 הצעות למכשיר הנייד שלכם, ואין צורך לדאוג לגבי ספאם. תקבלו 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים מומלצים באזורכם הגאוגרפי בלבד.

השוואת מחירים בין אינסטלטורים מומלצים לפי אזור

אין ספק, חשוב לוודא השוואת מחירים בין שרברבים. בשוק בו כל אחד מרשה לעצמו לגבות כמה שמתחשק לו, אתם חייבי לדעת שבחרתם באיש מקצוע מהימן. רוצים לערוך השוואת מחירים בין אינסטלטורים לפי אזור בארץ? תוכלו לעשות זאת באמצעות פורטל פייפר.

עוד דרך הפורטל, תוכלו לרכוש המון ידע חשוב בנושאי עבודות אינסטלציה, פתיחת סתימות, לקרוא מחירונים מומלצים לעבודות אינסטלציה ועוד. חשוב לדעת, המחירונים בפורטל פייפר הם מחירונים מומלצים לעבודות אינסטלציה בלבד. התייחסו אליהם בתור המלצה, הם אינם משקפים מחירונים רשמיים לעבודות אינסטלציה. זקוקים לייעוץ נוסף? פורטל פייפר משדך בחינם ביניכם לשרברבים מקצועיים!