כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

פרחים לאירועים –סידורי פרחים לאירועים השמחים של החיים

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 17.12.19 , 10:38ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

פרחים לאירועים –סידורי פרחים לאירועים השמחים של החיים

עיצוב אירועים עושה שימוש נרחב בפרחים, החל מפרחים שמשמשים לקישוט האולם או גן האירועים, דרך סידורי פרחים אשר מוצבים על שולחנות האוכל בזמן הארוחה ועד לקישוט אלמנטים שונים מן הטקס כמו פרחים לחופה וכדומה. כאשר מחפשים פרחים לאירועים חשוב למצוא מקום אשר יכול להעניק את המענה הספציפי לדרישות האירוע, בין אם מדובר ביום הולדת או חתונה ובין אם המדובר הוא באירוע עסקי כמו יום כיף, ישיבת הנהלה מיוחדת ועוד ועוד.

פרחים לאירועים – עקרונות עיצוביים

חשוב מאוד לשמור על עקרונות עיצוביים נכונים כאשר מזמינים זרים לאירועים, קישוטי פרחים או כל סוג אחר של פרחים לאירועים. במקומות שמציעים פרחים לאירועים יציעו לכם פעמים רבות ליצור קבוצות של פרחים אשר יחדיו יוצרות עיצוב מסויים. כדאי מאוד להסתייע בניסיון שיש בסופו של דבר למקומות אלו שכן לאנשי המקצוע שכבר התנסו בבחירת פרחים לחתונה או בבחירת סידור פרחים לאירוע עסקי יותר מפעם אחת, יש את היכולת להסתכל על האירוע שלכם מבחינה אובייקטיבית ולקחת בחשבון שיקולים כלליים שיכולים לחמוק מן העין הבלתי מקצועית.

לדוגמא, יש חשיבות לכך שתהיה התאמה בין פרחים אשר משולבים בחלקים שונים של האירוע כמו למשל קבלת הפנים בחתונה ולאחריה החופה. למרות שהם אינם נראים ביחד בהכרח, הם יוצרים ביחד אווירה מסוג מסוים שצריכה להיות אחידה במהלך כל האירוע. כמובן שתמיד יהיה קו מנחה בבחירת פרחים לאירועים, וכך בדוגמא של החתונה טבעי שישלטו פרחים וצבעים מסויימים שפופולאריים באירועים מסוג זה (כמו למשל פרחים לבנים). ללא איזושהי הגדרה של קו מנחה כזה עלולים הפרחים באירוע ליצור אווירה מבולבלת.

האפקטיביות של עיצוב פרחים לאירועים מבוססת על מגוון רב מצד אחד עם תכנון וחשיבה מוקדמת מצד שני, וכאן יכול ניסיונם של אנשי המקצוע להועיל לכם בצורה המקסימלית. בשורה התחתונה כדאי מאוד לתת את מלוא תשומת הלב לפרחים באירוע ובמיוחד לזכור כי הם יכולים "להקפיץ" את העיצוב הכולל שלו בכמה רמות.

המאמר באדיבות פרחי משק זיו: https://www.zivroses.co.il/

PIAXABY