כותרת
> C;
1/1
עסקים בכרמיאל

קבוצת תגלית בטופ- Duns 100

כרמיאלי עסקים בכרמיאלפורסם: 10.02.22 , 10:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

זה כבר מספר שנים שקבוצת 'תגלית' מוכיחה הצלחות.

בעל ויו"ר החברה, אלון אזולאי מוביל חברה דינמית שאינה מפסיקה להתפתח ולהפתיע ועכשיו זה גם רשמי! החברה קיבלה על כך חותם, בהופעתה בדירוג Duns 100 מה שמעיד על השתייכות לקבוצת החברות המובילות והמצליחות במשק הישראלי, ומהווה חותם של איכות לחברה ולמנהליה.

הוכחה לאיתנות, מובילות ומצוינות, בכך שנכנסו ל"אוסקר" בעולם העסקי.

קבוצת 'תגלית' שהחלה את דרכה בתחום הניקיון והאחזקה פרשה כנפיה תוך זמן מועט והפכה למעצמה.

היום היא עוסקת בניקיון ותחזוקה, כוח אדם והשמה, מיזוג ואחזקת מבנים, שמירה ואבטחה ונדל"ן, שומרת על רווחיות מספר שנים ברצף, גם בתקופת הקורונה שגרמה לקריסת עסקים רבים.

סוד הצלחתם טמון בגישה הייחודית לעולם העובדים והלקוחות.

הגישה של הבעלים ויו"ר החברה, אלון אזולאי, חבר נשיאות בלשכת התיאום של הארגונים הכלכליים ובלשכת התעשייה והמסחר ויו”ר איגוד חברות הניקיון בישראל לשעבר שנלחם עבור כלל עובדי הניקיון לעלות את שכרם מעבר לשכר המינימום, ובמנכלי"ת שלצידו, רותי שחר.

אזולאי הוביל רפורמות מהפכניות בתחום וממשיך לקדם יוזמות מבורכות בכל הנוגע לתנאי ההעסקה של העובדים.

מנכ”לית קבוצת 'תגלית', רותי שחר, עם כניסתה לתפקיד סימנה לה למטרה להפוך את החברה לחדשנית ומתקדמת ל"הייטק" של עולם הניקיון שעד כה היה כ"לואוטק".

החזון של קבוצת תגלית הוא להעלות את רווחתם, את זכויותיהם ואת שכרם ההוגן של העובדים ובכך באופן ישיר זוכים הלקוחות לשירות מקצועי, אמין, אדיב ומהפכני.

אלון אזולאי הוא סיפור הצלחה. האיש שהצליח לטפס בכוחות עצמו בעשר אצבעותיו, ללא קרקע פורייה המצמיחה הצלחות.

את עולם עובדי הניקיון הוא הכיר מקרוב, כשאימו עסקה בתחום והוא ראה מקרוב את הקושי הרב לכלכל את בני המשפחה.

"אמא שלי עבדה בניקיון וראיתי את הקושי, אני זוכר אותה אוספת את הפרוטות מעבודה קשה וזה הרג אותי, היה לי ברור שאני חייב לדאוג לעובדי הניקיון.

אני יו"ר חברות ניקיון בארץ והמלחמה שלי הייתה מול המוסדות, שיהיו ל- 100,000 עובדי הניקיון את כל התנאים הסוציאליים, קרן השתלמות ופנסיה והובלתי זאת בכנסת, בכל זמן שניהלתי את המאבקים והצלחתי, ראיתי לנגד עיני את אמא.

היום עובדי הניקיון זוכים לארגון הכי מסודר במשק ועם תנאים סוציאליים מקצה לקצה, המאבקים שלי תמיד מלווים עם צדק חברתי כשהסלוגן הוא – "מעובד חלש לעובד חדש".

אלון גדל במשפחה מרובת ילדים, בילדותו הוא ואחיו פוזרו לפנימיות, אזולאי גדל בכפר הילדים בכרמיאל, למרות ילדותו הסבוכה והמורכבת הוא התגייס ליחידה מובחרת ובציפורניו נלחם לצאת ממעגל העוני.

את המטרות שסימן לחייו הוא הגשים: משפחה, בית ועסק שיצוק בתוכו נשמה ורגש.

האיכות המקצועית והנשמה שמכניס לקבוצת 'תגלית', ללא ספק הוכיחו את עצמם וכפי שהגשים את חלומו, לפרוש כנפיים ולעוף, כך הוא מאפשר ומעניק הזדמנויות לממש חלומות לעובדיו.

מנכ"לית קבוצת תגלית, רותי שחר פורצת דרך ומחוללת שינויים, הגיעה מעולם התעשייה וההייטק. "אנחנו לא מפסיקים להכניס חדשנות.

אלון אזולאי, הבעלים, הוא איש שמאמין בחדשנות, פתוח ומוכן להשקיע בכך.

זו זכות גדולה מבחינתי להוביל ארגון שחושב מחוץ לקופסא, מביא בשורה ללקוח ומנסה לקדם את עולם השירות לפסגות חדשות.

המסר שלי לכלל הסגל הניהולי הוא שהעובדים שלנו נמצאים במקום הראשון ובמקום השני נמצא הלקוח.

זו ההיררכיה הנכונה לחברות נותנות שירות.

עובד שמקבל את היחס והכבוד הראוי- ייתן שירות מצוין ללקוח, שבלעדיו אין לנו זכות קיום.

זה המסר שלי לכל הצוות הניהולי בכל דרגי החברה".

"עובד שטוב לו ייתן שירות טוב ללקוח ולכן, קודם כל אנחנו דואגים לעובדים וזה ה'אני מאמין' שלנו. בכלל לא ברור מאליו שעובד ניקיון הוא חשוב יותר מהלקוח, זאת תפיסה שאנחנו מדברים אותה ומשרישים אותה.

פיתחנו מערכת מענה ללקוח שבה הלקוחות נעזרים – מה שמשדרג עבורם את השירות.

כשלקוח מגיש פניה בכל נושא, הפניה מגיעה אלינו מידית בכל רגע נתון ואנחנו רואים אותה, עובד מטעמנו יכול להתייחס לאותה הפנייה באותו רגע, אצלנו לא קיימת ההמתנה המתסכלת למענה, יש לנו בקרה על כל נתון.

הרעיון שלנו הוא שדרוג השירות, המפתח לפורטל פתוח לכלל הלקוחות וכך אנחנו מקבלים נתונים "און ליין".

החדשנות שאנחנו הכנסנו וההתייחסות לשירות, יכולה להתאים לכל חברה, היום זה ניקיון ואחזקה או כוח אדם ומחר זה לוגיסטיקה או שירות מזגנים, זה כלל לא משנה.

מה שחשוב זה האיכות של השירות וכיצד להקל על הלקוחות ועל העובדים, להעניק פלטפורמת שירות טובה, להנעים להם את החוויה.

אנחנו לא נחים על השמרים. מעט חברות עושות זאת, ומי שעושה, שם כדאי להשקיע, כי זה בסיס להיות חברה מונפקת ומצליחה, הנתונים הפיננסים שלנו מוכיחים צמיחה כל הזמן".

אלון מספר כי בתקופת הקורונה לא פיטר עובדים ולא הוציא לחל"ת למרות התקופה הקשה שעברו העסקים בעולם כולו בשנתיים שחלפו.

קבוצת 'תגלית' ממשיכה לצמוח ולגדול ובשנה האחרונה הקימה את 'תגלית כוח אדם והשמה'.

היא התעצמה כלכלית, התרחבה והתחזקה בארץ והניפה אף דגל גם מעבר לים.

צריך להיות מהזן של המנצחים, כאלה שיודעים להתקדם גם מול סערות, כמו איש העסקים אלון אזולאי, הבעלים ויו״ר דירקטוריון חברת קבוצת 'תגלית', כדי לפצח את הסוד.

בקבוצת 'תגלית' הוכיחו שאפשר אחרת, בעזרת שילוב מנצח של חשיבה יצירתית ובגדול, הצבת יעדים והסתערות עם אמונה במטרה ובמקום לדבר- לעסוק בעשייה, לצד אופטימיות, אהבת אדם ובגובה העיניים.

כולם זוכים ליחס שווה ולהקשבה, מהעובד הזוטר ועד חבריו הרבים של אזולאי, חברי כנסת ואנשי העסקים המובילים שתמיד דלתותיהם פתוחות עבורו.

זה כבר 6 שנים ברצף שהם חברה רווחית ועמדו בכל הפרמטרים והקריטריונים כדי להיכנס לרשימת החברות המובילות במשק הישראלי, הרשימה המכובדת של duns 100.

צילום: דנס 100

צילום: דנס 100

צילום: דנס 100