כותרת
> C;
1/1
הלב של כרמיאלי

קורונה טיים יוזמה מדהימה בתקופה שכזו

כרמיאלי הלב של כרמיאליפורסם: 08.04.20 , 13:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מסתבר שגם ברגעים ותקופות לא קלות דווקא היצירתיות בשיאה.

על משחק ה״קורונה טיים״ שמעתם? אכן יוזמה נהדרת של גולדי אלון הגרפיקאית ומנהלת הדיגיטל של דפוס אלקבץ. גולדי חשבה על המשחק והפכה משהו מדמיון למציאות בימים ספורים .

גולדי: ימים של שקט במדינה וחשבתי איך אוכל לתרום בימים אלה להרמת המורל לכולם ותאמת גם לעצמי ואז עלה לי הרעיון.

למזלה ערן אלקבץ אהב את הרעיון והחליט לקחת חסות ולתת במתנה 100 משחקים למשפחות עם ילדים ברחבי העיר.

איך כל זה קרה כל כך מהר?

גולדי: האמת מהרגע שעלה לי הרעיון ,ראיתי את המשחק בדמיון ולשמחתי ערן מאוד אהב וישר פרגן ליוזמה .מהרגע הזה תוך יומיים סיימתי להעביר דמיון למציאות וציירתי את הדמויות, גיבשתי שאלות ומשימות. סופ״ש שעבר לקחנו כמה עובדים בדפוס את המשחק לנסות בבית וחזרנו עם משוב ותיקונים , יום שני הכול כבר היה גמור ומוכן. המטרה הייתה לחלק את המשחקים לפני החג ובעזרת סיוע של דניאל שטרנברג האדיר מעמותת לב אחד שנרתם למשימה וגייס מתנדבים מקסימים.

בסיוע המתנדבים אתמול תוך שעתיים המשחקים הגיעו לכמאה משפחות.

בהזמנות זו אנו רוצים להודות מכל הלב לכל מתנדב שהגיע. ריגשתם וחיממתם את ליבנו.

בנוסף מעוניינת להודות לבן שוורץ המדהים ממרכז צעירים לשיתוף פעולה מלא עם הפרויקט

למי מיועד המשחק?

גולדי: המשחק מיועד למשפחות עם ילדים בעיקר. מטרת המשחק היא להיפתח ולהביע רגשות. רגשות שלפעמים קשה להתמודד איתם כמו פחד או כעס ולהבין שגם לרגשות האלה יש מקום.

בנוסף יש שאלות ״טריוויה קורונה״, קלפי ״הידעת״ עם עובדות מרתקות ממשבר הקורונה, שאלות היגיינה ונהלים ברוח התקופה , קלפי זיכרון בנושא הקורונה לקטנטנים .

מטרת המשחק היא קודם כל להעביר את הזמן בכיף! לאחר מכן להיפתח, לחשוף רגשות, לדבר, לפרוק, לכעוס, לצחוק, לקפוץ ולרקוד. יש שאלות פתוחות ויש משימות. כיף גדול לכל המשפחה.

האם אתם מתכננים יוזמות כאלה בעתיד?

אני מאוד אוהבת פרויקטים ושיתופי פעולה, אין לי בכלל ספק שיהיו עוד יזמיות ובכלל נפתחה לי צ׳אקרה חדשה. אני מרגישה שהמשחק הזה נולד בהתאם לצורך אבל התגובות והמשוב שקיבלתי שימחו וריגשו אותי ואין ספק שזה עוד ערוץ יצירתיות בחיי שאני מאוד רוצה לטפח אבל אני חייבת לסיים עם העובדה שאני עדיין מעצבת אופנה על אף שעשיתי קצת חישוב מסלול מחדש אני עדיין פעילה מהבית ומקבלת לקוחות לעיצוב בהתאמה אישית. מאחלת לכולם חג שמח ואהבת חינם לעם ישראל. אנו זקוקים לזה.

להזמנות של המשחק מוזמנים לחייג 04-9885518