כותרת
> C;
1/1
אוכל

קייטרינג בשרי – דרום אמריקה על השולחן

כרמיאלי אוכלפורסם: 20.08.20 , 10:17ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כשמדברים על קייטרינג בשרי אז מדברים גם על אסאדו ואסאדו הוא פסגת התפריטים של בשרים לקייטרינג. אסאדו פירושו צליה. כלומר, בישול באמצעות חום. החום מאדה את הנוזלים שבבשר ואגב כך, הופך את הסוכרים שבו לקרמל. זה המקור לטעם המיוחד של קייטרינג בשרי כמו זה שאנחנו מציעים. ואנחנו לא מסתפקים בכך, כי לידו יש להגיש את הרטבים המופלאים לפי מיטב המסורת הדרום אמריקאית. מן המסורת הזו לקחנו את הצ'ימיצ'ורי ואת הירקות, הוספנו טחינה ישראלית והפכנו את התפריט למושלם.

מה התפריט בארוחת אסאדו?

קודם כל נפתח את הקייטרינג הבשרי עם נשנושים מעוררי תיאבון, כדי שנוכל להחזיק מעמד בריח הנפלא שעולה בינתיים מן המדורה הסמוכה. עלי גפן ממולאים בגון חמצמץ, נאצ'וס, ירקות צלויים שתוכלו לבחור לפי טעמכם האישי ולא נשלים את הפתיחות בלי אמפנדס. אלו הם מאפים ממולאים. בדרום אמריקה ממלאים אותם כיד הדמיון הטובה מגבינות דרך דגים ועד לבשר, כאן כפתיח לפני קייטרינג בשרי, אנחנו מגישים אותם במילוי תפו"א, תרד או בשר.

תפריט אסאדו – מן הקל אל הכבד

אחרי המתאבנים שהתבססו על ירקות ומאפים קטנים, נמשיך אל חלקי עוף, נקניקיות, קבבים ועם כל אלה תוכלו לגוון ככל שתרצו. אפשר להתמקד בפילה עוף ואת הנקניקיות להגיש חריפות בסגנון מרגז, את הקבבים אפשר להגיש כקציצות על מצע של טחינה או להגיש בשר טלה עם טחינה ואז הוא מוגש במנות אישיות. קייטרינג בשרי ייתן לכם הזדמנות לבחור ולגוון לפי טעמכם האישי. הבשר בקייטרינג מגוון והמקצועיות מאפשרת גיוון רב במיוחד.

קייטרינג בשרי – אירוע בתוך אירוע

הצפייה בהכנת הבשר כשהוא על אש היא אירוע בפני עצמו והמוזמנים שלכם יזכרו אותו היטב, גם בגלל הטעם אבל גם בגלל ההכנה שלו. הנתחים הניצבים על חרבות מעל האש יזכירו לכם מקומות ודברים שבהם עושים את מה שצריך מתי שצריך בלי הרבה דיבורים. גאוצ'וס, רבותי, רוכבים, לוחמים, מנצחים. אחרי כן הם אוכלים את הבשר. וכיוון שבמדבר לא היה חשמל, הכינו אותו על האש והמנהג נשאר. קייטרינג בשרי נותן לכם את מיטב הטעם של הטבע והמדבר, יחד עם כל השכלולים והתוצאה באירוע שלכם תהיה מושלמת.

אחת הארוחות המושלמות שאנחנו ממליצים להביא אליה קייטרינג בשרי היא שבת חתן. קייטרינג בשרי לשבת חתן משלים את האירוע ומתאים לו ביותר. ואם כבר אנחנו בארוחה עם שם ספרדי אז נזכור שהספרדים עורכים שבת חתן אחרי החתונה וארגון של אירוע נוסף עלול להיות קצת מעל הכוחות הרגילים. לכן אנו מתאימים קייטרינג בשרי לשבת חתן ויודעים לערוך אותו בהתאמה מלאה. האווירה הקסומה שיוצר התפריט שלנו יהפוך את הארוחה לבלתי נשכחת והקייטרינג הבשרי יהיה פתרון מושלם לאורחים ולמשפחה. הביאו את עצמכם, אנחנו נדאג לארוחה.