כותרת
> C;
1/1
עסקים

קינגסטון טכנולוגיות - מדפים למחסן ופתרונות אחסון מתקדמים

כרמיאלי עסקיםפורסם: 16.04.21 , 08:55ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מחפשים פתרונות אחסון לעסק שלכם? אפשר להפסיק לחפש. קינגסטון טכנולוגיות היא חברה המתמחה בשיווק, ייצור, ייבוא והרכבה של מערכות אחסון מתקדמות, המתאימות לבית העסק, למשרד ולבית. עם מדפי קינגסטון תוכלו לארגן את המחסנים שלכם בצורה אופטימלית, תוך ניצול יעיל של המרחב

כל בית עסק, בין אם מדובר במפעל, האנגר, בית חרושת או משרד, זקוק לפתרונות אחסון שמאפשרים סדר ויעילות. זה לא פשוט כמו שזה נשמע - על מנת לנצל בצורה מיטבית את החלל שמיועד לאחסון, יש צורך במערכת אחסון ייעודית שמאפשרת סידור יעיל וגישה נוחה.

בקינגסטון טכנולוגיות מתמחים בייבוא, ייצור, שיווק והרכבה של פתרונות מידוף ואחסון מתקדמים, תוך התאמה מושלמת לצרכי הלקוח.

מדפים לאחסנה קלה

מדפים לאחסנה קלה מסוגלים לעמוד בעומסים של עד 200 קילוגרם, והם מיועדים למגוון רחב של שימושים - ארכיונים, ספריות, אחסון של תיקיות וציוד מעבדה, חלקי חילוף או ציוד משרדי. "מערכת קינג", מערכת המדפים לאחסנה קלה של קינגסטון, היא מערכת מידוף מודולרי שאינה דורשת שימוש בברגים, וניתן להרכיב אותה באופן עצמאי בשיטת לגו. מערכת מדפים מודולריים זו היא מושלמת עבור חנויות, משרדים ובתי עסק אחרים שזקוקים לפתרונות אחסון חכמים ויעילים, המאפשרים ניצול מירבי של החלל וגישה נוחה לסחורה. שיטת הסידור של מערכת קינג מאפשרת לפנות מקום על הרצפה ולארגן את המחסן בצורה יעילה, שמקלה על סדר וניקיון.

מדפים לאחסנה כבדה

כאשר מדובר בציוד כבד במיוחד, אי אפשר להסתפק בסתם מדפים למחסן. מדפים לאחסנה כבדה הם מדפים מיוחדים שמסוגלים לעמוד בעומסים כבדים במיוחד, בין 500 ל-5000 קילוגרמים. אלו מדפי מתכת מודולריים המאפשרים אחסון יעיל של חפצים כבדים, תוך שמירה על גישה נוחה לכל משטח מבלי שיהיה צורך להזיז משטחים אחרים. מדפים אלו מתאימים במיוחד לתעשיות העוסקות במסחר ושינוע, מפעלים, מחסנים גדולים וחברות לוגיסטיקה. הם מגיעים עם שלושה סוגי סיפונים: סיפוני עץ, סיפוני מתכת וסיפוני רשת. המדפים מתאימים להעמסה ופריקה באמצעות מלגזה. היתרון המשמעותי של מידוף בשיטה זו הוא שמדובר בפתרון זול ביחס לאפשרויות אחרות, שמאפשר גישה לכל אחד מהמשטחים בלי שיהיה צורך להזיז משטחים אחרים. בנוסף, במידת הצורך ניתן להגדיל את כמות המדפים בקלות וליצור עוד מקומות אחסון.

קינגסטון טכנולוגיות - פתרונות מידוף יעילים ואיכותיים

קינגסטון טכנולוגיות היא חברה עם כ-20 שנות ניסיון בתחום האחסון והמידוף. החברה מתמחה בשיווק של פתרונות אחסון יעילים ואיכותיים, תוך ניצול מירבי של המרחב במחסן ושמירה על גישה נוחה לכל המדפים. אצל קינגסטון תוכלו למצוא מדפי מתכת לאחסנה קלה לצד מדפים לאחסנה כבדה, מדפים לחנויות, ארונות מתכת ופתרונות אחסון נוספים. הצוות של קינגסטון טכנולוגיות מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון, שמספקים שירות אדיב ומקצועי תוך שמירה על סטנדרט גבוה ועמידה בנהלי בטיחות מחמירים.

קרדיט: PIXABAY