כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

קלנועית מתקפלת – עצמאות בכל גיל

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 19.04.23 , 12:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ככל שהכבישים והתנועה הולכים ונעשים יותר ויותר עמוסים, גם הפתרונות האלטרנטיביים לתנועה וניידות הולכים ונעשים מבוקשים יותר. זו אחת הסיבות שבגללן אנחנו רואים עוד ועוד מכוניות חשמליות, אופניים חשמליים, קורקינטים מסוגים שונים, קורקינטים להשכרה על ידי חברות ציבוריות, קורקינטים לשימוש הציבור וכן סנובורדים וכלים אחרים שנועדו לשמש את האדם להגעה ממקום למקום.

אבל מה עושים כשמדובר באנשים מבוגרים? כיצד מבוגרים יכולים לאפשר לעצמם להתנייד במרחב גם במקרים בהם הם אינם יכולים להגיע ממקום למקום בקלות ולא מעוניינים לסכן את עצמם בתחבורה סואנת? בשתי מילים: קלנועית מתקפלת.

קלנועית מתקפלת היא הפתרון האידאלי עבור אלו המעוניינים להתנייד בקלות באזור המגורים, בעיר או בכל יישוב אחר ורואים את עצמם מפתחים ומתפתחים מערכת התניידות חופשית בכל מקום שאליו הם מגיעים. זו המשמעות של קלנועית מתקפלת: היא מאפשרת למשתמשים בה להגיע לכל מקום שהם חפצים להגיע אליו, בלי לתת יותר מדי את הדעת על העניין ובלי להתעסק בתלות הנוצרת בקרובי משפחה, חברים או כל מי שיכול ואמור לקחת אותם ממקום למקום.

היתרונות של קלנועית מתקפלת

היתרונות של קלנועית מתקפלת הינם רבים ומגוונים: הודות להיותה מתקפלת, ביכולתכם להגיע כמעט לכל מקום בקלות וללא צורך בהשקעת זמן או כוח בנשיאת הקלנועית: ניתן לעלות איתה לרכבת, להגיע איתה מכל מקום לכל מקום, ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות ניידות וכן להסיע את הקרובים ממקום למקום בלי לוותר על מה שחשוב לכם באמת: החופש והעצמאות שלכם.

מבוגרים רבים מוצאים את עצמם תלויים במכרים שלהם ונדרשים לעמוד בדרישות בירוקרטיות אם ברצונם להתנייד בכלי רכב. קלנועית מתקפלת מעניקה את החופש האולטימטיבי מהשעבוד לחוקים ולבירוקרטיה מצד אחד, ולתלות בקרובי משפחה מצד שני.

הקלנועית שלכם יכולה להגיע אתכם לכל מקום בקיבוץ, ביישוב או בעיר, להיקשר מחוץ לכל בית כך שאין חשש לגניבתה ואף תוכלו להכניס אותה אתכם לקופת החולים, לביקורים אצל רופאים ואצל מכרים, אצל קרובי משפחה ועוד.

הודות לטכנולוגיות הקיימות כיום בתחום, האפשרות להשתמש בקלנועית ניידת הולכות ומשתכללות ורבים יכולים ליהנות ממגוון רחב של מהירויות ודגמים. כל דגם הינו עולם ומלואו משום שהוא מאפשר לרבים את ההזדמנות להיות בחופש פעולה מלא עד כדי אי תלות בסביבה וכן נוחות מקסימלית בתוך הקלנועית.

אלו המקפידים לבחור קלנועית מתקפלת על פי דרישותיהם וציפיותיהם, לא מתפשרים על מה שהם באמת מחפשים, מגלים כי מדובר בלא פחות מבית מלון כשלעצמו. עם משקל מינימלי ובסיס מקסימלי – אתם יכולים לנווט במרחב הציבורי במהירויות שונות תוך שמירה על יציבות הקלנועית על הקרקע.

עם טווחי נסיעה משתנים ניתן להגיע ליעדים מרוחקים וקרובים באופן עצמאי לחלוטין ובידיעה שאינכם תלויים באיש. המגוון הרחב של הקלנועיות מאפשר לכל אדם לבחור את הדגם המתאים לו ביותר.