כותרת
> C;
1/1
לימודים

ראש העיר משה קונינסקי: הוזלה במחיר גני המועדון - הצהרונים בשנה"ל הקרובה

כרמיאלי לימודיםפורסם: 20.07.20 , 15:56ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר משה קונינסקי הודיע על ההוזלה במחיר גני המועדון - צהרונים בשנת הלימודים החדשה שאמורה להיפתח ב-1 בספטמבר בתום פגישה שקיים עם יו״ר הנהגת הורים משה צדקיהו ויו״ר ועד הורי גנים הילדים עומרי סראמילי .

מעיריית כרמיאל נמסר כי, "המחיר המוזל יהיה בסך 900 ש"ח לחודש בלבד במקום 935 כמתחייב עפ"י חוק הצהרונים.

בנוסף סוכם כי בגני החובה תינתן האפשרות להישאר עד השעה 17:00 בתשלום של 350 ש״ח לחודש בכפוף לכמות נרשמים.

כמו כן, ראש העיר משה קונינסקי הנחה את רשת המתנ״סים המפעילה את גני המועדון - צהרונים משעות הצהריים כי הגנים יפעלו במהלך חופשת הקיץ גם בימי שישי.

ראש העיר שב והביע את שמחתו על כך "שההורים הביעו אמון מלא בעירייה וברשת המתנ"סים ואת קייטנות החופש הגדול והצהרונים ניתן להגדיר כהצלחה גדולה, והם עובדים במלוא המרץ תחת הגבלות התו הסגול והקפדה יתרה על ההנחיות".

משה קונינסקי , "אנו עושים כל שביכולתנו בתקופה מאתגרת זו לבוא לקראת ההורים ולהקל עליהם בעלויות הכספיות ונדבך חשוב נוסף בכך הוא ההוזלה במחיר גני המועדון - הצהרונים. סיכומים אלו הם מתוך המחוייבות שלנו לסייע להורים בימים קשים ומאתגרים אלה".

ראש העיר הדגיש עוד בדבריו, "מינהל החינוך בעיריית כרמיאל בראשותו של אודי איזק , עוסק ימים כלילות בהיערכות לפתיחת שנה"ל תוך תיאום ושיתוף פעולה עם יו"ר הנהגת ההורים בעיר משה צדקיהו על מנת לפתוח את שנה"ל כסדרה בהתאם להנחיות כמובן של הממשלה ומשרד הבריאות".

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי (משמאל) עם יו"ר ההנהגה העירונית משה צדקיהו