כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

ראש העיר משה קונינסקי מינה את חבר המועצה רותם ינאי כאחראי על תיאום הקשר בין הנהלת העיר למועצה

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 20.03.20 , 16:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בישיבת מועצת עיר מיוחדת שהתקיימה הבוקר מכורח הנסיבות באמצעים דיגיטליים, הודיע ראש העיר משה קונינסקי על כך שהחליט למנות את חבר המועצה רותם ינאי כאחראי על הקשר בין הנהלת העיר למועצת העיר וכמרכז עבודת המתנדבים מהקהילה מול מכלול אוכלוסיה. ראש העיר הודיע גם לחבר מועצת העיר ויו"ר הליכוד בכרמיאל עו"ד קורן נוימרק על מינויו כאחראי על הקשר בין העירייה למשרדי הממשלה

כמו כן, ראש העיר משה קונינסקי הודיע על מינוי חברי מועצת עיר נוספים לתפקידים שונים במהלך תקופת החירום ועל כך שהוא מעדכן באופן שוטף את חברי המועצה בפעילות החירום של העירייה. משה קונינסקי , "כוחנו באחדותנו למען תושבי העיר".

משה קונינסקי הדגיש עוד בדבריו, "אנו מצויים בתקופה המאתגרת והקשה בתולדות המדינה בתחום הבריאות והערבות ההדדית נדרשת וחשובה במיוחד. החלטתי למנות את רותם ינאי כאחראי על הקשר בין הנהלת העיר למועצת העיר ואנו מצויים בקשר שוטף ויומיומי כשהמטרה הניצבת בפנינו היא משותפת - טובת תושבי העיר. רותם ינאי יעדכן את חברי מועצת העיר על כל פעיליותיה של העירייה בשעת החירום שבה אנו מצויים".

ראש העיר משה קונינסקי, הודיע לחבר מועצת העיר ויו"ר הליכוד בכרמיאל עו"ד קורן נוימרק על החלטתו למנותו כאחראי על הקשר בין העירייה למשרדי הממשלה. לדבריו, "אני משוכנע כי קשריו המצויינים של עו"ד קורן נוימרק במשרדי הממשלה יסייעו לעירייה בתקופה מאתגרת זו"

ראש העיר הודיע גם על החלטתו למנות את סגן ראש העיר גיורא צ'שקין לסייע למכלול הביטחון, מינויה של חברת המועצה עו"ד נטלי ביטון כנציגת המועצה במכלול הסברה ועל מינויו של חבר המועצה רותם בז'רנו לנציג המועצה במכלול חרום ולוגיסטיקה. משה קונינסקי הודיע עוד על כך כי חברי מועצה נוספים ימונו בימים הקרובים לתפקידים בשעת חירום והודה לחברי מועצת העיר על התגייסותם למען התושבים.

אולי יעניין אותך גם
מה מעכב את שיקום הפארק שבגבעת רם בכרמיאל?
ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי: אני מברך על החלטת הממשלה לפתוח ביום ראשון את מערכת החינוך לגיל הרך
החל מהיום - כרמיאל מוגדרת עיר ירוקה! בהתאם לתכנית הרמזור של פרופ' גמזו
כרמיאל לא מחכה להחלטות הממשלה! מערכת החינוך לגיל הרך ופעילות העסקים והמסחר יחזרו לפעילות ביום ראשון
מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין: כרמיאל - עיר מצטיינת ודוגמה לאחרות ! בריסון התפשטות השטחת גרף ההידבקות בקורונה
עיריית כרמיאל הכשירה מבנים ושטחים עירוניים לטובת מקומות תפילה ליום כיפור
מתחם הבדק וסע לביצוע בדיקות לגילוי קורונה נפתח מחדש למשך שלושה ימים במתחם חוצות כרמיאל
עיריית כרמיאל החלה בביצוע חקירות אפדימיולגיות בתיאום עם משרד הבריאות לנוכח העלייה במספר חולי הקורונה המאומתים בעיר
כרמיאל - עיר אוהלי חינוך לתלמידי כיתות ה'-ו'