כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

ראש העיר משה קונינסקי מינה את חבר המועצה רותם ינאי כאחראי על תיאום הקשר בין הנהלת העיר למועצה

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 20.03.20 , 16:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בישיבת מועצת עיר מיוחדת שהתקיימה הבוקר מכורח הנסיבות באמצעים דיגיטליים, הודיע ראש העיר משה קונינסקי על כך שהחליט למנות את חבר המועצה רותם ינאי כאחראי על הקשר בין הנהלת העיר למועצת העיר וכמרכז עבודת המתנדבים מהקהילה מול מכלול אוכלוסיה. ראש העיר הודיע גם לחבר מועצת העיר ויו"ר הליכוד בכרמיאל עו"ד קורן נוימרק על מינויו כאחראי על הקשר בין העירייה למשרדי הממשלה

כמו כן, ראש העיר משה קונינסקי הודיע על מינוי חברי מועצת עיר נוספים לתפקידים שונים במהלך תקופת החירום ועל כך שהוא מעדכן באופן שוטף את חברי המועצה בפעילות החירום של העירייה. משה קונינסקי , "כוחנו באחדותנו למען תושבי העיר".

משה קונינסקי הדגיש עוד בדבריו, "אנו מצויים בתקופה המאתגרת והקשה בתולדות המדינה בתחום הבריאות והערבות ההדדית נדרשת וחשובה במיוחד. החלטתי למנות את רותם ינאי כאחראי על הקשר בין הנהלת העיר למועצת העיר ואנו מצויים בקשר שוטף ויומיומי כשהמטרה הניצבת בפנינו היא משותפת - טובת תושבי העיר. רותם ינאי יעדכן את חברי מועצת העיר על כל פעיליותיה של העירייה בשעת החירום שבה אנו מצויים".

ראש העיר משה קונינסקי, הודיע לחבר מועצת העיר ויו"ר הליכוד בכרמיאל עו"ד קורן נוימרק על החלטתו למנותו כאחראי על הקשר בין העירייה למשרדי הממשלה. לדבריו, "אני משוכנע כי קשריו המצויינים של עו"ד קורן נוימרק במשרדי הממשלה יסייעו לעירייה בתקופה מאתגרת זו"

ראש העיר הודיע גם על החלטתו למנות את סגן ראש העיר גיורא צ'שקין לסייע למכלול הביטחון, מינויה של חברת המועצה עו"ד נטלי ביטון כנציגת המועצה במכלול הסברה ועל מינויו של חבר המועצה רותם בז'רנו לנציג המועצה במכלול חרום ולוגיסטיקה. משה קונינסקי הודיע עוד על כך כי חברי מועצה נוספים ימונו בימים הקרובים לתפקידים בשעת חירום והודה לחברי מועצת העיר על התגייסותם למען התושבים.

אולי יעניין אותך גם
מנכ"לית תאגיד עין כרמים וחברת הנהלת פורום המנכ"לים בת שבע אבוחצירה התארחה בתכנית המומחים ברדיו צפון 104.5 FM
כ-3.5 מיליון ש"ח, יושקעו על ידי עיריית כרמיאל בעבודות שדרוג והרחבה של פינת החי בסמוך לכפר הילדים בעיר
אחוז המתגייסים לצה"ל בכרמיאל גבוה יותר בכ-10% לגברים ובכ-18% לנשים מהממוצע הארצי
עיריית כרמיאל הקצתה תקציב מיוחד בסך 200,000 ש"ח לקיום מסיבות סוף שנה של תלמידי שכבות כיתות ו' ו-יב' בבתי הספר בעיר
עיריית כרמיאל תסייע למשטרה בנושא אכיפת מבודדים ותחזור לבצע חקירות אפידמיולוגיות
סיכום הושג בין שגריר רוסיה בישראל לראש העיר כרמיאל: יורחבו שיתופי פעולה בתחומים - כלכלה, קהילה, חברה ותרבות
ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי קיבל תעודת הוקרה והערכה - אנשי חיל ממשרד הביטחון על מנהיגותו ותרומתו במאבק המשותף למיגור נגיף הקורונה בעיר
עיריית כרמיאל וכתר משיקות מיזם למען שמירה על איכות הסביבה - איסוף ומחזור פלסטיק לרווחת תושבי העיר
עיריית כרמיאל: רשת אורט תמשיך לנהל את בתי הספר פסגות וכרמים בשנים הבאות