כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי יציג בפני שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' את יוזמתו לתכנית אב לתחבורה בעיר

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 10.12.19 , 12:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי יארח ביום חמישי הבא, ה-19 בדצמבר את שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' ראש העיר יציג בפני השר את הבעיות התחבורתיות שאיתן מתמודדת העיר - פקקים ועומסי תנועה בכניסה וביציאה מהעיר ובחלק מהשכונות בעיר ועוד. ראש העיר משה קונינסקי, "הדגש של תכנית האב יושם על לבוא ולהתמודד עם הצורך בהתפתחות העיר אל מול הגדלת מספר כלי הרכב ולהתאימה לצרכים הקיימים"

בכוונתו של ראש העיר משה קונינסקי להציג בפני שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' והצוות הבכיר במשרדו את יוזמתו להקים צוות מיוחד בשיתוף עם משרד התחבורה שיבחן את מערך התחבורה הכולל של העיר, בהתאם למצב הקיים ולתחזיות התפתחות העיר בעתיד.

ראש העיר משה קונינסקי, " כרמיאל מצויה בתנופת התפתחות ועומסי תנועה כיום מאפיינים עיר מתפתחת וגדלה וצריך להתאים את התשתיות לצמיחה של העיר ולמצוא את הדרך לקדם עוד שתי יציאות אחת במזרח באזור התעשייה והשנייה בשכונות הגדולות רבין וגבעת רם".

בנוסף, אמר ראש העיר משה קונינסקי, ",נדרשת תכנית אב תחבורתית, שאמורה להגיש תוך פרק זמן קצור, לכל היותר שנה, פתרונות תחבורתיים שיקלו על העיר ויישובי הסביבה".

יצוין כי ראש העיר משה קונינסקי ושר התחבורה בצלאל סמוטריץ' יחנכו ביום חמישי, ה-19 בדצמבר באופן רשמי פרויקט תשתית תחבורתית מהחשובים שבוצעו אי פעם בכרמיאל- פרויקט רחוב דרור המהווה חלק מרכזי במערך התנועה המשרת את מרכז התחבורה ותחנת הרכבת.

אולי יעניין אותך גם