כותרת
> C;
1/1
חדשות

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי לשר התחבורה בצלאל סמוטריץ', "יש לפעול לעידוד התיישבות ציונית בכרמיאל"

כרמיאלי חדשותפורסם: 24.12.19 , 09:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי אירח השבוע בלשכתו את שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' והציג בפניו את צרכי העיר בכל הקשור לתחום התחבורה והצורך בצמצום עומסי התנועה בעיר. השר סמוטריץ' הבטיח לתמוך בהקמת יציאה נוספת מרמת נבון ומגבעת רם וכן יציאה נוספת מאזור התעשייה. השניים חנכו באותו היום באופן רשמי גם את פרויקט תשתית תחבורתית מהחשובים שבוצעו אי פעם בכרמיאל- פרויקט רחוב דרור המהווה חלק מרכזי במערך התנועה המשרת את מרכז התחבורה ותחנת הרכבת. השר סמוטריץ', ציין לאחר ביקורו בכרמיאל, "יצאת מכמה שעות מרגשות בכרמיאל עם ראש העיר הנהדר וראש ישיבת ההסדר. באתי לחנוך כביש חדש, נשארתי כדי לעבוד. חיזוק הגליל היא משימת על לאומית וציונית ואנחנו מחויבים ומגוייסים אליה"

בפגישה בלשכתו של ראש העיר משה קונינסקי עם שר התחבורה בצלאל סמוטריץ', השתתפו גם סגנית ומ"מ ראש העיר טניה מזרסקי, סגן ראש העיר פנחס סירוקה, מנכ"לית העירייה ד"ר שולה מנחם, ראש ישיבת ההסדר התורני והגרעין התורני הרב יעקב ידיד ועוזריו של השר. ראש העיר הדגיש בפני השר את הצורך לפעול לעידוד התיישבות ציונית בגליל בכלל ובכרמיאל בפרט.

לאחר הפגישה, חנכו ראש העיר משה קונינסקי ושר התחבורה בצלאל סמוטריץ' את פרויקט תשתית תחבורתית מהחשובים שבוצעו אי פעם בכרמיאל- פרויקט רחוב דרור המהווה חלק מרכזי במערך התנועה המשרת את מרכז התחבורה ותחנת הרכבת ובטקס נטלו חלק ונשאו דברי ברכה בנוסף לראש העיר ולשר התחבורה גם ראש העיר לשעבר עדי אלדר שיזם את הפרויקט גם נציגי חברת יפה נוף.

ראש העיר משה קונינסקי, אמר, "אני גאה ושמח לחנוך היום את הכביש הנוסף שישפר מאוד את ההגעה לתחנת הרכבת שלנו. זהו עוד צעד משמעותי עבור תושבי העיר ולכל תושבי הגליל. חנוכת הרחוב אכן תפתח עוד צוהר לחופש התנועה של כולנו ותקל על עומסי התנועה בעיר. אני מודה לשר התחבורה הקודם ישראל כץ שהפך את החלום למציאות בבניית מסילת הרכבת לכרמיאל ולראש העיר השני של כרמיאל עדי אלדר שהגה את רעיון הכביש".

משה קונינסקי אמר עוד, "אני משוכנע שגם אתה, השר סמוטריץ', תוסיף ותעשה למען הגליל ובירתו כרמיאל. המלאכה לא תמה, נמשיך ביחד להצעיד את כרמיאל אל עבר עתיד מבטיח לטובת תושבי כרמיאל והצעירים שבהם בעיקר. ברכות לכל העוסקים במלאכה".

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי אירח את שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' (צילום -גדי נס) 

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי אירח את שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' (צילום - גדי נס)

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי אירח את שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' (צילום - גדי נס)

אולי יעניין אותך גם