כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי מקדם מתווה להעתקת משכנה של ישיבת "אורחות תורה" ממתחם בית הספר "פלמ"ח"

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 11.02.20 , 09:18ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר משה קונינסקי מקדם בימים אלה מתווה שבמסגרתו תקצה העירייה שטח בסמוך לכביש עוקף התעשייה, שאליו יועתק משכנה של ישיבת "אורחות תורה" מבית הספר פלמ"ח שבו היא פועלת כיום מאז הקמתה בשנת 2004. בכוונתו של ראש העיר לקדם את המתווה מול ועדת ההקצאות של העירייה. ראש העיר משה קונינסקי, "אני חושב שאחרי שנים רבות, הגיע הזמן למצוא פתרון הולם שייתן מענה לכל הצדדים"

לאחר שנים רבות של מחלוקות וניסיונות שלא צלחו להגיע לפשרה הולמת, החליט ראש העיר משה קונינסקי ליזום ולקדם מתווה להקצאת שטח חלופי לישיבת "אורחות תורה" הממוקמת במתחם בית הספר הראשון בעיר פלמ"ח בשכונת המייסדים למתחם אחר ולא כפי שיועד תחילה בסמוך לרחוב חוחית, דבר שעורר מחלוקת בקרב התושבים המתגוררים בסמוך, אלא על פי המתווה שיזם בסמוך לכביש עוקף התעשייה.

ראש העיר משה קונינסקי, "בכוונתי לקדם את המתווה מול ועדת ההקצאות של העירייה, אך יודגש כי העתקת משכנה של ישיבת 'אורחות תורה' למתחם חדש מותנית בהתחייבותה של הישיבה לעמוד בלוח הזמנים הנדרש לפינוי בית הספר פלמ"ח".

בנוסף, אמר ראש העיר משה קונינסקי, "אני סבור שהגיע הזמן אחרי שנים רבות למצוא את שביל הזהב ולמצוא פתרון הולם שייתן מענה לכל הצדדים ולכן, אני משוכנע שהמתווה שיזמתי להעתיק את משכנה של הישיבה למתחם המיועד, ייתן את הפתרון ההולם ובכך, נביא לכדי סיום את הנושא השנוי במחלוקת של מיקום הישיבה".

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי (צילום - דוברות עיריית כרמיאל) 

אולי יעניין אותך גם