כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי: "צר לי...אבל כך לא ניתן להפעיל מערכת חינוך - זה רחוק מלהיות רציני ובטח לא אפקטיבי!"

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 12.05.20 , 12:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

משה קונינסקי , "לפעמים אני לא מצליח להבין את מקבלי ההחלטות ! אתמול בשעות הלילה קיבלנו הנחייה חדשה: תלמידי כיתות ד׳ עד ו׳ יוכלו לחזור ללימודים משבוע הבא, אבל רק ביום שישי. אבל..., אם מנהלי בתי הספר ירצו אז הם יוכלו לוותר על ימי שישי ולהחזיר את התלמידים ללימודים אחר הצהריים לאחר שכיתות א׳-ג׳ יסיימו ללמוד וגם שם בכתות א'-ג' למי ששכח- לומדים רק שלושה ימים בבית הספר ושלושה ימים בלימוד מרחוק מהבית.

בינתיים, מחצית מילדי הגנים ילמדו בימים א׳-ג׳, והאחרים בימים ד׳-ו׳. או הפוך, תלוי בגננות".

לדבריו, "קפסולות, יום כזה, יום אחר, שעות בוקר, שעות אחה"צ עם ימי שישי, בלי ימי שישי, תו סגול, נקיונות וחיטוי, אזורי חייץ ובלבול גדול!"

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי , "אני קורא ופונה לראש הממשלה ולשרים להחזיר את מערכת החינוך בשלמותה ללמידה שגרתית בכתות גרעיניות".

משה קונינסקי , אמר עוד, "כל דרך אחרת היא מגוחכת, לא משמעותית, לא תכליתית יוצרת בלבול בקרב הרשויות המקומיות אך יותר מכך בקרב ההורים, התלמידים והצוותים החינוכיים ולא מאפשרת להתניע חזרה את הכלכלה !"

משה קונינסקי הדגיש בדבריו, "באם אתם מרגישים שיש עדיין סכנה להחזיר את הילדים שלנו עדיף שישארו בבית ! אנחנו לא נוכל להשיב בדרך זו את הלימודים בכתות ד'-ו'. היום, נקיים דיון וחשיבה משותפת עם הנהגת ההורים ואני אמליץ שלא לחדש את הלימודים בכיתות ד'-ו'".

את דבריו סיים ראש העיר כרמיאל, "כך לא מחזירים לשגרה ! כך רק עושים כאוס !"

ניתן לראיין בנושא את ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי

אולי יעניין אותך גם