כותרת
> C;
1/1
משה קונינסקי

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי קורא למשטרה לתגבר את מערך השיטור בעיר

כרמיאלי משה קונינסקיפורסם: 04.11.19 , 15:51ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
בעקבות המקרה החמור בשכונת רבין, שבו קבוצת נערות הוטרדה ע"י בני מיעוטים פנה ראש העיר משה קונינסקי למפקד תחנת כרמיאל סנ"צ רמי חורי בבקשה לקיים בדחיפות פגישה בלשכתו על מנת לתגבר את מערך השיטור הקהילתי וכוחות המשטרה בעיר ולקבל החלטות באופן מיידי בכל הקשור לנקיטת צעדים בכדי למנוע הישנות מקרים שכאלה
ראש העיר משה קונינסקי, שוחח עם מפקד תחנת המשטרה בעיר סנ"צ רמי חורי, שעדכן אותו על התפתחויות בחקירת התלונה על הטרדת הנערות וזאת בזכות העבודה המקצועית של צוות המוקד העירוני שהעביר מידע וצילומים למשטרה.
לדברי ראש העיר משה קונינסקי, "ביטחונם של תושבי העיר ניצב בראש סדר העדיפויות העירוני ולנוכח תלונות של תושבים על כך שהם חשים פגיעה בביטחונם האישי, בכוונתי לדרוש בפגישה הצפויה עם מפקד המרחב ומפקד התחנה בעיר לנקוט שורה של פעולות משמעותיות לתגבור מערך השיטור בעיר בכדי להגביר את הביטחון האישי של תושבי העיר הן בשעות היום והן בשעות הלילה".
עוד אמר ראש העיר משה קונינסקי, "תגבור מערך השיטור בעיר יהווה נדבך חשוב במרכיבי הביטחון בעיר בנוסף לצוות מחלקת הביטחון, הכולל את מערך השיטור העירוני קהילתי".
בנוסף, הנחה ראש העיר משה קונינסקי את מנהל האגף לביטחון בעירייה משה לוי לתגבר את הסיורים ברחבי העיר של הפקחים והשיטור הקהילתי. קונינסקי הדגיש גם כי בכוונתו ליזום פגישה משותפת עם כל גורמי האבטחה, הביטחון והפיקוח בעיר, ובתיאום עם תחנת כרמיאל במשטרה, על מנת לתגבר את מנגנוני האבטחה בעיר במטרה להגביר את הביטחון בעיר בכלל
ראש העיר גם קורא לתושבים לגלות אחריות אישית וערנות מוגברת, לפקוח עין ולדווח על כל פעילות חשודה, "כאשר המוקד העירוני106 עומד לשירותכם בכל עת".

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי ומפקד תחנת המשטרה בעיר סנ"צ רמי חורי (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

ניידת שיטור קהילתי בכרמיאל  (צילום: אייל מן)