כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי שנחשף לחולה קורונה מאומת, עבר בדיקת קורונה ונמצא שלילי

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 02.07.20 , 12:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי וראש לשכתו וראש מינהל התרבות, הדוברות והשיווק אלי שדה ו-7 עובדי עירייה נוספים , שנכנסו אתמול לבידוד לאחר שהתברר להם על כך שנחשפו בתחילת השבוע לחולה קורונה מאומת, במהלך פגישה בלשכת ראש העיר שבה עטו כל המשתתפים והעובדים שנחשפו במהלך שהותו בעירייה ושמרו על מרחק של כ-4 מטר, עברו אתמול בדיקת קורונה שמהן עולה כי לא נדבקו בנגיף.

משה קונינסקי פרסם לפני זמן קצר פוסט, "תושבי כרמיאל, רגשתם אותי מאד עם אלפי הודעות, שיחות, וואטסאפים שבהם התעניינתם בשלומי. אתמול בערב עברתי בדיקת קורונה שתוצאותיה שליליות, כלומר אני לא נדבקתי בקורונה, אך אני אמשיך מספר ימים, למען הזהירות, להישאר בביתי , לעבוד ולנהל מכאן את כל הנדרש למענכם !

זו התקופה וזו המציאות שעלינו להסתגל אליה עד מציאת חיסון שיחזיר את המצב לשגרה אליה אנחנו כה מתגעגעים".

בנוסף, משה קונינסקי ציין, " עד לפני כשבועיים לא היו בכרמיאל חולים פעילים, אך לצערי היום יש 5 כאלה ועוד כ- 40 מתושבי העיר נמצאים בביתם בבידוד לשם הזהירות (ביניהם אני ועוד 8 עובדי עירייה). לכן, אני פונה אליכם תושבים יקרים בבקשה להפגין אחריות ולשמור על ההנחיות : הקפידו על שמירת מרחק של 2 מטר לפחות בין אדם לאדם , הקפידו על חבישת מסכות, הקפידו על היגיינה ושטיפת הידיים - רק כך בהפגנת זהירות ואחריות אישית נוכל לעבור את התקופה בשלום ולשמור על רצף תפקודי של הכלכלה בכרמיאל".

צילום: אייל מן

אולי יעניין אותך גם