כותרת
> C;
1/1
חדשות

רפורמה בתחום ניהול מערך האכיפה על הניקיון, הגינון והאחזקה בעיריית כרמיאל

כרמיאלי חדשותפורסם: 31.12.19 , 13:26ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

רפורמה בתחום ניהול מערך האכיפה על הניקיון, הגינון והאחזקה בעיריית כרמיאל

עיריית כרמיאל מצויה במהלך שינוי אסטרטגי של כל מערך השירותים לתושבים ובמסגרת השינוי במבנה הארגוני שאותו מוביל ראש העיר משה קונינסקי הוחלט על רפורמה בתחום ניהול מערך האכיפה על הניקיון, הגינון והאחזקה ברחבי העיר, כאשר במסגרת השינוי הוכפפה מחלקת הגינון למינהל שפ"ע - שיפור פני העיר והוחלט על חלוקת העיר ל- 9 רובעים. לכל רובע מונה אחראי רובע והוצמד לכל רובע פקח כאשר משרדי העבודה נמצאים ברובעים השונים. בכך הוקטנו שטחי האכיפה לכל פקח ואחראי רובע ומותת השליטה טובה יותר באופן משמעותי

עיריית כרמיאל משדרגת את מערך הניהול של תחום הניקיון והגינון. משרד הפנים אישר את השינוי במבנה הארגוני בעיריית כרמיאל שיזם ומוביל ראש העיר משה קונינסקי והכולל תכנית לתיחום העיר לתשעה רובעים תפעוליים במסגרת מדיניות העירייה לייעול השירות, הניקיון, חזות ואחזקתה של העיר.

במסגרת התכנית שאותה מוביל כאמור ראש העיר משה קונינסקי, תתוחם העיר לתשעה רובעים תפעוליים שירכזו ויתאמו את כל הנושאים הפיזיים באותו רובע - תברואה, ניקיון, שיפור פני העיר, אחזקה, גינות, פארקים ועוד, כאשר לכל רובע ימונה מפקח רובע שינהל ויתאם את מכלול הפעילות הפיזית העירונית בהתאם לנושאי רוחב ולדגשים שייקבעו לטיפול

מעיריית כרמיאל נמסר כי, המרחב הציבורי ותחזוקת העיר דורשים התייחסות מחודשת וצורך שנבע מהרצון להתייעל וגם לשפר את השרות לתושב. מטרות תיחום העיר לרובעי תחזוקה - יישום מדיניות העירייה במרחב הציבורי .וייעול עבודת אגפי התחזוקה והתברואה בעירייה, .שיתוף פעולה בין אגפי ברמת השטח ויצירת שפה משותפת, ראייה אזורית ותאום וכמובן .היכרות טובה של מנהלים ועובדים עם אזור פעילותם.

ראש העיר משה קונינסקי, "מטרתנו עם יישום הרפורמה היא בראש ובראשונה לשפר את השרות הניתן ע"י העירייה לתושבים וליצור שפה משותפת, ראייה אזורית ותיאום, קירוב השירותים לתושבים וחיזוק הקשר עם התושבים. נעשה זאת באמצעות חלוקת העיר ל-9 רובעים, אחד מהם אזור התעשייה מתוך תפיסת עולם – להיטיב עם תושבי העיר". ראש העיר מדגיש כי "לא נקלטו עובדים חדשים במבנה הארגוני החדש וכי בוצעו התאמות עם העובדים הקיימים בין האגפים".

אולי יעניין אותך גם