כותרת
> C;
1/1
חדשות

שוטרי משטרת ישראל עצרו גבר שאיים על עורך דין

כרמיאלי חדשותפורסם: 29.07.19 , 13:48ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
שוטרי משטרת ישראל עצרו גבר שאיים על עורך דין וגרם נזק למשרדו מאחר ולא היה מרוצה מהשירות שאישתו קיבלה.
היום חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים
לפני כשבוע (23.7.2019) בשעות הצהריים התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות גבר שמאיים וגורם נזק לרכוש במשרד עורכי דין בעיר כרמיאל.
שוטרי משטרת ישראל, שהוזעקו לזירת האירוע פגשו בעורך דין שאויים וגילו, כי המדובר בבעלה של לקוחה, שלא היה מרוצה מהשירות שקיבלה ולכן החל לאיים על עורך הדין ולגרום נזק לרכוש. עוד התברר, כי החשוד עזב את המקום.
השוטרים החלו בסריקות לאיתור החשוד וחוקרים החלו בגביית עדויות ואיסוף הממצאים בזירה. תוך זמן קצר במהלך החקירה, אותר החשוד(33, בענה) בסמוך לביתו, נעצר והובא לתחנת המשטרה לחקירה.
מהחקירה עלה, כי החשוד ואישתו היו בפגישה אצל עורך הדין בנוגע לתיק שהוא מטפל בו עבור האישה. החשוד, שלא היה מרוצה מהשירות שקיבלה אישתו החל מאיים על עורך הדין באופן שאמר לו " אני אזיין אותך, אני אראה לך". מתמחה שעובד במשרד הוציא את החשוד, אך זה לא הסתפק באיומים ירד לרכבו, חזר למשרד והחל לבעוט ולהכות בדלת המשרד,שהייתה נעולה, עד שגרם למסגרת הדלת לצאת ממקומה.
בהתאם להתפתחויות בחקירה מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת על ידי בית משפט השלום בעכו בהתאם לבקשת המשטרה.
היום (שני) לאחר חקירה מקצועית של שוטרי משטרת ישראל, ולאחר שחומר החקירה ומארג הראיות הועבר לחטיבת התביעות, הגישה החטיבה בבית משפט השלום בעכו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגדו בעבירות של איומים והיזק לרכוש במזיד.
משטרת ישראל רואה בחומרה כל מעשה אלימות ובריונות ותמשיך לפעול למעצרם והבאתם לדין של אותם עבריינים הפוגעים בשגרת החיים הנורמטיבי