כותרת
> C;
1/1
חדשות

שוטרי משטרת ישראל עצרו נהג משאית אשר, סיכן את משתמשי הדרך בכך שנהג שיכור עם ריכוז העולה פי 27 על הכמות המותרת בחוק, 1300 מ"ק

כרמיאלי חדשותפורסם: 24.10.19 , 13:59ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
במהלך השבוע ביצעו שוטרי משטרת ישראל פעילות אכיפה ממוקדת כנגד עבירות תנועה בעיר כרמיאל. השוטרים שהבחינו במשאית של החשוד נוסעת סימנו לו לעצור וביקשו לראות רשיונות. עת המתינו השוטרים למתן הרשיונות הריחו מהחשוד ריח חריף של אלכוהול. מייד ביקשו השוטרים לעכב את החשוד לתחנת המשטרה. בתחנת המשטרה בוצעה לחשוד בדיקת נשיפה והתגלה ריכוז העולה על פי 27 מהכמות המותרת על פי דין, 1378 מיקרוגרם.
החשוד (29, קרית גת) נחקר, נפסל רשיונו ל-30 ימים, רכבו הושבת ל-30 ימים וקיבל הזמנה לדין בשיפוט מהיר.
בנוסף במסגרת מאבק המשטרה כנגד נהיגה מסוכנת ופורעת חוק, במהלך השבוע בוצעה פעילות ממוקדת בכפר מג'ד אל כרום כנגד רכבים משופרים אשר מנצלים את אופי תשתית הכביש בכדי לבצע מרוצי מכוניות ומפגני ראווה מסוכנים המסכנים את חייהם ואת חיי משתמשי הדרך האחרים ופוגעים באיכות חייהם של תושבי האזור.
במהלך הפעילות נתפסו 13 נהגים שנהגו ברכבים משופרים,* שנערכו בהם שיפורי מבנה ושיפורי מנוע שלא כחוק בניגוד להוראות היצרן ואשר מסכנים את הנהגים ומשתמשי הדרך. 9 רכבים הורדו מהכביש ושני רכבים הורדו מהכביש בגרירה עד לבחינה חוזרת של בוחן מטעם משרד התחבורה.
בשבוע האחרון נרשמו 309 דוחות תנועה מתוכם 25 רכבים הושבתו ול- 7 נהגים נפסל רשיון הנהיגה בשל עבירות תנועה שונות.
משטרת ישראל תפעל בנחישות תוך שימוש בכל הכלים והאמצעים הקיימים ברשותה,נגד עברייני הבריונות בכביש המסכנים חיים ותביאם לדין