כותרת
> C;
1/1
חדשות

שירה איסקוב הכוכבת הראשית בשבוע האופנה ברשת 13

כרמיאלי חדשותפורסם: 21.03.21 , 08:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: צילומי מסך מערוץ 13צילום תמונות: צילומי מסך מערוץ 13

שירה איסקוב, מי שניצלה ושרדה את ניסיון הרצח של בעלה לשעבר, מי שהייתה קרובה למוות כאשר חבט בה במערוך ודקר אותה עשרות פעמים ובזכות צעקותיה, ובכיו של בנה הקט וכמובן שכנה האמיצה, ניצלו חייה והיא הובהלה במסוק במצב אנוש לבית החולים "סורוקה".

מי שרק לפני חצי שנה נלחמה על חייה והייתה מוכנה להישאר אנונימית, הפכה להיות בעל כורחה לסמל המאבק באלימות כלפי נשים.

גיבורה שמדינה שלמה הזדעזעה מהמקרה, מדינה שלמה תומכת, אוהבת ומחבקת.

היא מצידה מבינה את תפקידה בשלב זה של חייה, את החשיבות בחשיפת סיפורה האישי המצמרר, אותו אפשרה לסקר ולפרסם עם תמונות קשות שלה עוד כשהייתה בטיפול נמרץ חבושה כולה, לה אין במה להתבייש!

היום היא מחזקת נשים אחרות אשר נמצאות במקום בו היא הייתה ומנסה להעביר את סימני האזהרה אותם בעצמה לא זיהתה.

בזכותה היום, נשים נוספות נחשפות ומשתפות.

שירה טוענת אמש בכתבה ששודרה בערוץ 13, כי לו רק היא בעצמה הייתה שומעת על סיפור שכזה, הייתה יודעת לזהות בוודאות, כי הוא קיים גם אצלה בבית .

כאשר שמע מוטי רייף, יזם ומפיק אירועי אופנה וטלוויזיה ונשיא אגודת של עמותת "רוח נשית" את הראיון המצמרר של שירה עם אילנה דיין ב"עובדה" ואת הסיפור על שמלת הסטרפלס הקיצית שלה שכה אהבה ונאלצה להשליכה לפח, מפני שבעלה לשעבר דרש.

רייף החליט מיד על מחווה מיוחדת לכבודה, תצוגת אופנה שתצדיע לאיסקוב, לשמלה שלא הורשתה ללבוש בשבוע האופנה הדיגיטלי והעלה את הרעיון בפניה.

שירה לא מיד נתנה את הסכמתה להשתתף באירוע, אך משהסביר לה רייף כי בערב זה יתרמו את הכסף לעמותת "הרוח הנשית", לא היססה לרגע והסכימה לתמוך ולחזק נשים נפגעות אלימות.

בערב בו משתתפים עשרות מעצבי אופנה מובילים ישראלים, אשר עיצבו שמלות סטרפלס ותרמו את הדגם לעמותת "רוח נשית" שתמכור אותן בבוטיק העמותה וכל הכנסותיה לטובת עצמאות כלכלית לנשים, נפגעות אלימות.

במוצאי חג הפסח בערוץ 13 יועבר בשידור חי ממוזיאון תל אביב, אירוע הגאלה של קורנית תל אביב שיתקיים לכבודה ונראה את שירה אצלנו בסלון, צועדת בשבוע האופנה קורנית תל אביב בערב הצדעה לנשים נפגעות אלימות, תצעד בשמלת סטרפלס לבנה ממשי, אותו עיצב ויוי (ויקטור) בלאיש ושירה אף היא לקחה חלק בעיצוב השמלה.

ערב אותו יזם והפיק מוטי רייף ואף ינחה ביחד עם בר רפאלי.

נשים מוכרות מהתעשייה הישראלית בעיקר, תצעדנה גם הן על מסלול הדוגמניות.

ריטה תשיר את השיר "חזקה מהרוח" אחרי הכל, מתוך עולמות שבורים היא צומחת.." כמילות השיר.

נשים רבות מודעות, חושפות ומשתפות בסיפורן מאז המקרה של שירה אשר שנותנת השראה להיות אמיצות ולזהות את סימני האלימות טרם אסון שעלול לבוא.

היו ערניים לסביבתכם, אולי תעצרו את ניסיון הרצח הבא.

צילומי מסך מערוץ 13

צילומי מסך מערוץ 13

צילומי מסך מערוץ 13

צילומי מסך מערוץ 13