כותרת
> C;
1/1
עסקים

שירותי הסעות פועלים בצפון להגברת תחושת הביטחון, הרווחה והפרודוקטיביות של הפועלים

כרמיאלי עסקיםפורסם: 30.06.21 , 12:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אם יש לכם עובדים ופועלים מצוינים שאינם מעוניינים לעבוד במפעל שלכם רק בגלל קשיי התחבורה הציבורית, הפתרון המושלם הוא שירותי הסעות פועלם בצפון שמסדירים הסעות לעבודה וממנה עם שירות הסעות פרטי שמותאם אישית לצרכי המפעל שלכם.

צי רכבים של אוטובוסים ומיניבוסים יסייע לכוח העבודה שלכם להגיע לעבודה רעננים לאחר מנוחה בנסיעה מהנה, ולחזור לביתם בבטחה ובמהירות בסיום המשמרת. שירותי הסעות פועלים בצפון מגיעים עם יתרונות ארוכי טווח להגברת הפרודוקטיביות והרווחה של הפועלים שלכם, במגוון אופנים שמפורטים במאמר זה.

נסיעה בטוחה לפועלים

אם אתם מעוניינים שכוח העבודה שלכם יגיע למפעל בנוחות ועם מוטיבציה גבוהה להתחיל את המשמרת, החלופה לתחבורה הציבורית היא שירותי הסעות פועלים בצפון. בשירותי חברת הסעות פרטית, אתם מגדירים את הכללים לשירותי השכרת האוטובוס או המיניבוס הדרושים לכם.

השירות זמין בסטנדרטים גבוהים של ביטחון ונהגים מקצועיים ומיומנים, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהפועלים שלכם נוסעים ברכבים חדשים, נוחים ומרווחים, ומגיעים בבטחה למפעל.

הגדלת אפשרויות גיוס פועלים ושימורם לטווח הארוך

עם שירותי הסעות פועלים בצפון, אפשר למשוך מועמדים מובילים לעבודה במפעל, שעשויים לדחות את הצעת העבודה רק בגלל מרחק הנסיעה. עם שירותי הסעות אתם מציעים לפועלים הטבות נוספות, והם ישמחו לעבוד במקום שבו הם אינם צריכים להידחס ברכבת צפופה או לשבת באוטובוס לנסיעה ארוכה.

גישה זו מעניקה למפעל שלכם יתרון על המתחרים, והימנעות מתחלופה גבוהה של עובדים, שפוגעת בפרודוקטיביות לטווח הארוך.

קידום דייקנות עם מסלולים מותאמים אישית

עם האפשרות להתאים אישית מסלולים ולוחות זמנים, תוכלו להגדיל את המורל והפרודוקטיביות באמצעות הקפדה על דייקנות. שירותי הסעות פועלים בצפון בתנאים שלכם מסייעים לכל הפועלים שלכם להגיע בזמן למשמרת ולהגיע לביתם במהירות ובנוחות בתום המשמרת.

תוכלו גם לקבוע נקודות איסוף והורדה במקומות נוחים לרוב העובדים, או אפילו לקבוע ציוני דרך שכונתיים שהפועלים יכולים להגיע אליהם בקלות. שירותי הסעות פועלים בצפון מבטיח גם שלכל הפועלים במפעל יש אפשרויות הסעות אמינות לעבודה.

כשלוקחים מהפועלים את הצורך למצוא פתרונות תחבורה, הם עובדים טוב יותר

ניתן לתכנן מסלולים שיסייעו לפועלים שאינם גרים קרוב למפעל, או לאסוף נוסעים ממקומות מרוחקים. כאשר הפועלים שלכם אינם צריכים להתמודד עם בעיות התחבורה, הם יכולים להתמקד בהפקת עבודה איכותית.

איזון משופר בין עבודה לחיים

הצורך להיצמד לשעות התחבורה הציבורית, להתמודד עם תנועה בשעות העומס ונסיעות ממושכות באזורי הצפון עלולים להלחיץ פועלים ולגרום להם לוותר על עבודתם במפעל. מחקרים מראים כי נסיעות ארוכות מובילות להשפעת שליליות על הבריאות.

הנוסעים נאבקים עם רמות לחץ מוגברות, נשנושים וצריכת מזונות מהירים, ויש להם פחות זמן למשפחה ולחברים, לפעילות גופנית ולשינה. כל הבעיות האלו, ורבות אחרת, נפתרות על ידי שירותי הסעות פועלים בצפון.