כותרת
> C;
1/1
אופנה, סטיילינג ואיפור

שרשראות לאישה – כך בוחרות את הטאץ' המושלם

כרמיאלי אופנה, סטיילינג ואיפורפורסם: 23.06.21 , 15:29ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

שרשראות הן בין התכשיטים הפופולאריים והאהובים ביותר, על נשים וגברים כאחד בכל אירוע וכמעט בכל גיל. בשל הפופולאריות, ניתן למצוא כיום שרשראות במגוון רחב של סוגים, צבעים, עיצובים ועוד, כשכל אחת ואחד יכולים למצוא את השרשרת שקולעת בול לטעמם האישי. כשמעוניינים לרכוש שרשראות לאישה או לגבר ישנם כמה קריטריונים אותם יש לקחת בחשבון; מה התקציב העומד לרשותנו, האם השרשרת החדשה תתאים למלתחה ולאירועים מכל הסוגים, האם היא מתאימה לאופי והסטייל שלנו?

לצד השאלות החשובות הללו יש לשאול את עצמנו מהו אורך השרשרת האידאלי? הרי שרשראות מגיעות באורכים שונים, מה שהופך כל אחת מהן לשונה לחלוטין מבחינת האופי והייעוד שלה. שרשרת באורך מסוים תיראה אחרת לגמרי אם נאריך או נקצר אותה, כך שגם זה פרמטר שיש לקחת בחשבון.

איך בוחרים שרשראות לאישה על פי האורך שלהן?

אז למה אורכן של שרשראות לאישה ובכלל, כה חשוב? ישנם כמה דגשים חשובים בנושא זה, שיש להכיר:

  • איך קובעים את האורך? – שרשרת באורך הנכון משדרגת פלאים את המראה, כשמהצד השני שרשרת באורך שאינו מתאים לסטייל שנבחר, תוכל לגרוע ממנו. את אורך השרשרת נבחר לרוב על פי החלק העליון של הלבוש באותו רגע, מבנה גוף והפנים.

  • מבנה הגוף – שרשרת שנבחרת נכון יכולה להדגיש מאוד את המאפיינים החיוביים שלנו. למשל, לפנים עגולות יתאימו שרשראות ארוכות שנותנות אפקט 'מאריך'. לפנים אובליות ומרובעות יתאימו שרשראות קצרות, ואילו סנטר חד יחסית יתאים לשרשרת 'קולר' או שרשרת קצרה מאוד. אפשר כמובן לשלב בין שרשראות באורכים שונים, לבחור שרשראות כבדות ועוד.

  • על פי הבגדים – חליפות רשמיות יעבדו נהדר עם שרשראות ארוכות ששוברות את המראה הרציני, לשמלות כדאי להתאים שרשראות בינונית, ואילו שרשראות ארוכות יותר באורך של 80-90 ס"מ כדאי לשמור דווקא לבגדים הרשמיים ביותר המיועדים לאירועים חשובים, ארוחות ערב וכדומה.

  • התאמה לשאר התכשיטים שברשותנו – אם ישנה העדפה לכסף או זהב, כדאי להיצמד אליה ולרכוש את השרשרת בהתאמה לרוב התכשיטים שברשותנו, על מנת ליצור קו אחיד.

אין סוף של עיצובים

אחד היתרונות הגדולים ביותר של שרשראות לאישה טמון באין סוף האפשרויות בהן ניתן לעצב את השרשרת החדשה; כסף, זהב על כל גוונים, עם אבנים או בלי אבנים, יהלומים, חריטות ועוד – אם אפשר לחשוב על עיצוב מסוים, סביר שגם אפשר להוציא אותו לפועל.

אם גם לך מתחשק להתחדש בתכשיט חדש לקראת אירוע שהולך ומתקרב או אפילו ליום יום, זה הזמן להכין קפה ולהתיישב מול המחשב, לחפש אונליין את ההשראה לשרשרת הבאה שתשדרג לך את כל הסטייל, או לצאת להסתובב עם הבסטי ולהביט בחלונות הראווה הנוצצים. תתחדשו!