כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

שר האוצר ישראל כ"ץ וראש העיר כרמיאל משה קונינסקי סיכמו: יוקם צוות רב משרדי בראשות נציגי האוצר שיבחן את פיתוחה הכלכלי של כרמיאל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 30.11.20 , 14:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי קיים פגישת עבודה עם שר האוצר ישראל כ"ץ בלשכת השר בירושלים, שבה הודיע השר כי בכוונתו לבחון בחיוב את בקשתו של ראש העיר בכל הקשור להשקעה בקידום מתחמי תעסוקה חדשים בעיר. השר אף בישר על הקדמת המימון להקמת מסוף המטענים של הרכבת באזור התעשייה בכרמיאל.

ראש העיר משה קונינסקי : "זו הייתה ישיבת עבודה מצוינת והשר כ"ץ שהוא יקיר העיר כרמיאל הדגיש בפניי עד כמה והעיר חשובה לו".

,בישיבה שנמשכה כשעתיים הציג ראש העיר משה קונינסקי בפני שר האוצר ישראל כ"ץ והצוות המקצועי בראשותו של איתי טמקין סגן הממונה על התקציבים את התוכניות לפיתוח וקידום העיר . ראש העיר הביע בפני השר את תקוותו על כך שתכונן ועדה שתבחן את נושא הטבות המס בפריפרייה שאף תפעל לתיקון העיוותים לכרמיאל אל מול רשויות אחרות.

משה קונינסקי : "בשיחה שקיים שר האוצר בנוכחותי עם מנכ"ל נתיבי ישראל ניסים פרץ דווחתי כי העבודות להרחבת כביש 85 והקמת המחלפים יחלו בחודשים הקרובים!"

"לשמחתי, לשר חיבה גדולה לעיר והובטח לנו כי יעשה רבות למען תושבי העיר והוא אף הנחה להקים צוות רב משרדי בראשות נציגי האוצר שיבחן את פיתוחה הכלכלי של כרמיאל ויבחנו בחיוב השקעה בקידום מתחמי תעסוקה חדשים בעיר", אמר ראש העיר והוסיף, "השר בישר על הקדמת המימון להקמת מסוף המטענים של הרכבת באזור התעשייה שלנו".

בסיום הפגישה עם השר כ"ץ, נפגש ראש העיר משה קונינסקי עם סגן שר האוצר, ח"כ יצחק כהן , הפועל למען תושבי העיר והמסייע לעירייה לקדם את המעבר של בית הספר הטכני לכרמיאל, תוך גיוס משאבים כספיים רבים למען הפרוייקט החשוב, לקידום החינוך בעיר ויצירת מקומות תעסוקה.

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי עם שר האוצר ישראל כ"ץ (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
 
אולי יעניין אותך גם