כותרת
> C;
1/1
עין-כרמים-כרמיאל

תאגיד המים "עין כרמים" למען הקהילה והחינוך

כרמיאלי עין-כרמים-כרמיאלפורסם: 15.05.22 , 08:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תלמידי כיתות ד' של מערכת החינוך בעיר כרמיאל צפו השבוע בהצגה "עוד טיפה" של תיאטרון באר שבע ו"גורי מים", זאת במסגרת שיתוף הפעולה הנרחב והשוטף בין תאגיד המים לקהילה.
בהובלת המנכ"לית בת שבע אבוחצרה, התאגיד שם לעצמו מטרה לחנך את דור העתיד לשימוש נכון במשאב הטבע החשוב ביותר על נחיצותו לחיים כדבר בסיסי.
לאורך כל השנה זה נעשה במספר דרכים והפעם, הועלתה הצגה חינוכית בפני התלמידים שלומדים על נושא המים.
ההצגה כזכור היתה אמורה לעלות בשבוע המים הבינלאומי, אבל בעקבות מגז האוויר הסוער, הוחלט לדחות אותה ובמקום זה הוביל התאגיד תחרות ציורים בנושא מים בין תלמידי כיתות ד' בעיר.
מאות תלמידים נטלו חלק בתחרות ולאחר סינון ראשוני על ידי ועדה שהוקמה לכך במיוחד עלו 10 ציורים לגמר. מתוכם, בחר הציבור את שלושת הציורים היפים ביותר בעיניו.
במהלך ההצגה השבוע, חילק התאגיד תעודות השתתפות לכל התלמידים שטרחו והעבירו את הציורים שלהם במסגרת התחרות.
לשלושה שהגיעו למקומות הראשונים, העניקה מנכ"לית התאגיד בת שבע אבוחצרה פרסים והעתק של הציור שלהם על קאפה גדולה.
כדי לצנן מעט את הגוף ביום החמים של ההצגה, התאגיד חשב על הכל וחילק לכל התלמידים המקסימים קרטיב במהלך ההצגה.
המנכ"לית בת שבע אבוחצרה: "המים הם המשאב החשוב ביותר בעולם ולקיומם של בני האדם. זו הסיבה ששמנו לנו למטרה לפעול בתוך הקהילה ומערכת החינוך של כרמיאל ולתרום להעשרת הידע של דור העתיד, בנוגע לחשיבות המים וחיסכון חכם בשימוש בהם.
אני מברכת את מערכת החינוך העירונית שבמסגרת הלימודים הושם דגש על נושא המים. אנחנו תמיד פה בשמחה, ביידים רחבות ובלב חפץ כדי לשתף פעולה ולהוביל מיזמים קהילתיים בתחום המים. יישר כח לתלמידים המקסימים שנטלו חלק בתחרות הציורים שתהפוך למסורת וברכות לזוכה ולזוכות".
צלם: אופיר זגורי