כותרת
> C;
1/1
חדשות

תאגיד עין כרמים זכה לשבחים רבים ולציון מהגבוהים בארץ בביקורת רשות המים

כרמיאלי חדשותפורסם: 25.06.19 , 12:44ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

תאגיד עין כרמים זכה לשבחים רבים ולציון מהגבוהים בארץ בביקורת רשות המים מוכנות לשעת חירום

היחידה לביטחון מים ברשות המים במרחב הצפון, ערכה בימים אלה ביקורת ייעודית לבחינת הערכות תאגיד המים והביוב עין כרמים בכרמיאל לבחינת מוכנותו לאספקת מים וסילוק הביוב במצבי חירום ומשבר מים ובסיכום דו"ח הביקורת שבוצע ע"י מנהל המרחב מאלכ הזימה וסגן מנהל המרחב מאמון נג'מי, זכה התאגיד לשבחים רבים ונקבע כי, "בהתאם לממצאי הביקורת עפ"י הפורמט והנושאים שנבדקו מצביעים על היערכות גבוהה של התאגיד להתמודדות עם אירועים/משברי מים". מנכ"לית תאגיד עין כרמים בכרמיאל בת שבע אבוחצירה, הודתה לעובדי התאגיד על עבודתם המסורה והמקצועית שזכתה לשבחים רבים והודתה לראש העיר משה קונינסקי ולעיריית כרמיאל על שיתוף הפעולה

כל בעלי התפקידים בתאגיד עין כרמים השתתפו בביקורת שכללה גם בחינת התוכניות לאספקת מים במצבי משבר שונים, היערכות לרעידת אדמה, מוכנות וכשירות אמצעים ותשתיות התאגיד לשעת חירום,

מנכ"לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה אמרה השבוע, "תאגיד עין כרמים רואה חשיבות רבה בהיערכות לשעת חירום שבאה לידי ביטוי בתרגילים, בהצטיידות לשעת חירום ומערך בקרה מוקפד של כל מתקני המים בעיר. אני מברכת את כלל עובדי התאגיד, את ממונה הבטחון כרמי דביר על היערכות מקסימלית ובזכות כל אלה זכינו לציון בין הטובים בארץ – 98, ועל השבחים הרבים להם זכינו עבור עמידה ביעדים .

בת שבע אבוחצירה, הוסיפה ואמרה, "אני מודה לראש העיר משה קונינסקי ולעיריית כרמיאל על שיתוף הפעולה ומבטיחה כי נמשיך לתת ולהעניק לתושבי העיר את מיטב השירותים גם בשעת חירום"

תאגיד עין כרמים הוקם בשנת 2009, אחראי על אספקת מים סדירה לתושבי העיר ודואג לשמירה על איכות גבוהה של מי השתייה בעיר כרמיאל.

התאגיד פועל כמשק כספי סגור שכל תקבוליו מושקעים בשיקום, שדרוג ובפיתוח תשתיות המים והביוב בעיר כרמיאל, הן בשגרה והן בחירום.

היחידה לביטחון מים ברשות המים במרחב הצפון, ערכה ביקורת ייעודית לבחינת הערכות תאגיד עין כרמים בכרמיאל למצבי חירום ומשבר מים. עומדת שנייה מימין מנכלית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה (צילום - תאגיד עין כרמים) 

אולי יעניין אותך גם
שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו 2 חשודים, אחד מהם קטין, תושבי ראמה, בגניבה של כ - 350 ק"ג תוצרת חקלאית מסוג מנגו מהמטעים הסמוכים לצומת חוקוק.
מחאת הדגלים השחורים בכרמיאל
תאונה מזרחית לצומת כברי על כביש 89
עיריית כרמיאל בשיתוף עם מפעל הפיס, תחלק מלגות בסך 2,000,000
המשטרה עצרה חשוד בגניבת טלפון נייד מעובדת חנות בגדים בכפר ירכא והשיבה לה את המכשיר
לראשונה בסניפי הדואר: Post Mobile"" חבילת סלולר ב-16 שקל לחודש בלבד
כרמיאל: חקירה מאומצת וזריזה הובילה להגשת כתב אישום בגין ניסון שוד של תלמידת תיכון תוך שבוע ימים בלבד
תאגיד עין כרמים, יחל בימים הקרובים בביצוע עבודות לשדרוג צנרת המים ברחוב בית הכרם ושכונת הגליל בעיר
חלק מכפפת גומי שהושארה בזירת אירוע הובילה בתום חקירה מקצועית, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, למעצרו של גבר בן 26, שהתפרץ לבית מגורים בעיר מעלות- תרשיחא, וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים